اخبار مهم
Home / اجتماعی / ۵۸۰ کیلوگرم مواد مخدر درمرزهای جنوبی سیستان و بلوچستان کشف شد
468873_438.jpg

۵۸۰ کیلوگرم مواد مخدر درمرزهای جنوبی سیستان و بلوچستان کشف شد

به گزارش گروه جامعه سایت خبری، به  نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان سرتیپ دوم پاسدار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشرافیت اطلاعاتی از قصد یک باند قاچاق مواد مخدر برای انتقال محموله خود به داخل کشور آگاه و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل به پوشش کامل نوار مرزی پرداختند.
وی گفت: قاچاقچیان که قصد داشتند به وسیله چهارپایان مواد مخدر را وارد کشور کنند با واکنش به موقع مرزداران خود را در تنگنا و محاصره نیروهای عملیاتی دیدند و اقدام به تیراندازی کردند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان افزود: سرانجام مرزداران با پاسخی کوبنده آنها را مجبور به عقب‌نشینی کردند و توانستند محموله را از چنگال آنها خارج کنند.
وی تصریح کرد: ماموران هنگ مرزی سراوان در این عملیات در پاکسازی از منطقه موفق شدند مقدار ۵۷۸ کیلو و ۴۰۰گرم مواد مخدر از نوع حشیش را کشف و ضبط کنند.
سردار حبیبی ضمن تشکر از همکاری خوب مرزنشینان در مبارزه با این بلای خانمان سوز خاطرنشان کرد: مرزداران منسجم‌تر و استوارتر از گذشته به پاسداری از مرزها می‌پردازند و اجازه کوچکترین تحرکی را به سوداگران مرگ نمی‌دهند.
انتهای پیام/

می فایل