اخبار مهم
Home / فرهنگی / گروه نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» تکمیل شد
396432_617.jpg

گروه نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» تکمیل شد

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری، این نمایش نوشته اوراند هریس است که توسط حسین فدایی حسین ترجمه شده است، آخرین روزهای تمرین را سپری می‌کند.
 
در این نمایش شاد و موزیکال که برای گروه سنی کودک  نوجوان آماده می‌شود بازیگرانی همچون حسین محب اهری، مریم کاظمی، میترا کریم‌خانی، هایده حسین زاده، شراره طیار، پریسا فلاح زاده، نازنین صفا، مسعود مهرابی، سعید قره‌داغلی، شیما میرمهدی، نرگس صفامنش، مهدی رمضان‌زاده، مریم علیپور، پویا ششپری  و ماندانا عبقری و مهراد زمانی به ایفای نقش می‌پردازند که از هنرمندان شناخته شده تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان به شمار می روند.
 
طراحی صحنه  این نمایش را سینا ییلاق بیگی، طراح لباس را مژگان عیوضی، طراحی و ساخت عروسک ها را سهیلا باجلان و طراحی ماسک و کلاه‌گیس را افسانه قلی‌زاده بر عهده دارند.
 
شاهزاده خانم بد ترکیب با موسیقی  فرید نوایی روی صحنه می‌رود. طراحی پوستر و بروشور این نمایش را پریسا فلاح زاده و عکاسی آن را سیامک زمردی مطلق بر عهده دارند. مهراد زمانی نیز دستیار کارگردان این نمایش است.
 
نمایش «شاهزاده خانم بد ترکیب» که به ماجرای شاهزاده خانمی اخمو و بداخلاق به نام اسمیرالدا می‌پردازد، قرار است در تالار هنر میزبان خانواده‌ها باشد.
 
انتهای پیام/

می فایل