اخبار مهم
Home / فرهنگی / کنفرانس «قرآن کریم، معنویت‌گرایی، جهان عاری از خشونت» در سنگال برگزار می‌شود
393485_465.jpg

کنفرانس «قرآن کریم، معنویت‌گرایی، جهان عاری از خشونت» در سنگال برگزار می‌شود

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری به نقل از  اداره‌كل روابط عمومي و اطلاع‌رساني سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، اين کنفرانس علمی، با حضور و سخنراني «خوشمنش»، ريیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری و «کریمی»، استاد علوم قرآن و حدیث دانشگاه امام صادق(ع) برگزار مي‌شود.
 
در راستاي برگزاري کنفرانس علمی «قرآن کریم، معنویت‌گرایی، جهان عاری از خشونت»، سید حسن عصمتی، رایزن فرهنگی كشورمان و چیرنوکا، مدیر انستیتو اسلامی داکار در محل مرکز فرهنگی ایران به گفت‌وگو پرداختند.
 
در اين نشست، نحوه برگزاري اين كنفرانس با حضور «معتقدی»، ريیس جامعةالمصطفی(ص) العالميه و «جیم درامة»، استاد دانشگاه شیخ آنتادیوپ و عضو گروه آکادمیک إیفان بررسي شد.
 
عصمتی طي سخناني، با تأکید بر اهمیت جایگاه قرآن در ارتباطات فرهنگی، گفت: این کنفرانس با هدف یاری رساندن به ایده قرآن کریم در تحقق وحدت امت اسلامی است.
 
پس از آن، مدیر انستیتو اسلامی ضمن اظهار خرسندي از انجام فعالیت‌هاي علمي ـ قرآنی مشترک با رایزنی فرهنگی ایران آمادگی خود و قرآن‌پژوهان آکادمیک طریقت‌های تصوف در سنگال را برای برگزاری کنفرانس مذکور اعلام کرد.
 
انتهاي پيام/

می فایل