اخبار مهم
Home / سبک زندگی / کلکسیون مدل مانتو حریر مجلسی جدید
47626_766.jpg

کلکسیون مدل مانتو حریر مجلسی جدید

مانتو حریر:

مانتو در ایران به عنوان نوعی حجاب اسلامی در کنار چادر برای زنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. از گذشته در مدارس دخترانه، مانتو به عنوان لباس متحدالشکل دانش‌آموزان تعیین شده و امروزه همچنان به عنوان لباس رسمی مدارس شناخته می‌شود.
زنان و دختران ایرانی از مانتو به عنوان لباس رسمی و نیمه رسمی در مکان‌های مختلف استفاده می‌کنند. برای مثال در مدارس، ادارات، دانشگاه‌ها و محیط‌های آموزشی، فرم خاصی از مانتو که عموما ساده، تک رنگ و بدون مدل و متعلقات است استفاده می‌شود. از سوی دیگر، از انواع مانتوهای زرق‌و برق‌دار و کارشده در مراسم‌های رسمی مانند مهمانی‌ها و … استفاده می‌شود. 
مدتی است که طراحان مد و علاقمندان به حوزه‌های مختلف طراحی پارچه و دوخت با توجه به تغییر سلیقه عمومی و تمایل شدید به “به‌روز‌شدن” افراد دست به کارهای جدید زده و هر روز مجموعه‌ای از ایده‌های جدید و متفاوت در این زمینه ارایه می‌دهند.

از طراحی لباس‌های مناسب فصل با رنگ‌های طبیعت در آن فصل گرفته تا طراحی لباس‌ها و مانتوهای سنتی و محلی و …، روز به روز ویترین مغازه‌ها رنگ و روی جدیدی می‌گیرند. 
یکی از انواع مدل‌های مانتو تابستانی که یکی، دو سال است به شدت رواج یافته و مورد استقبال مردم قرار گرفته، مدل مانتو حریر است. مانتوهایی که با استفاده از پارچه‌های حریر رنگارنگ، به صورت ساده یا ترکیبی از چند پارچه، طراحی و دوخته می‌شوند و خیلی زود هم بین مردم به محبوبیت دست یافتند. 
در ادامه قصد داریم نمونه‌هایی زیبا از این مدل مانتوهای حریر را به شما نشان دهیم تا علاوه بر آشنایی با سبک جدید طراحی و دوخت مانتو، از این طرح و رنگ‌ها ایده بگیرید و بتوانید از این مدل‌ها بسته به سلیقه خود انتخاب کرده و استفاده نمایید.

کلکسیون مدل مانتو حریر:

مدل مانتو حریر، مانتو حریر مجلسی ، مدل مانتو تابستانی   مدل مانتو جدید، مدل مانتو حریر، مدل مانتو تابستانه   مدل مانتو حریر، مدل مانتو جدید، مانتو تابستان 95
مانتو حریر مجلسی جدید، مدل مانتو حریر، عکس مانتو حریر   مدل مانتو جدید،‌ مانتو حریر مجلسی، مانتو حریر 95   مدل مانتو جدید، مدل مانتو حریر، مانتو حریر عربی   
مدل مانتو حریر، مانتو حریر دو لایه، مانتو حریر بلند   مدل مانتو حریر، مدل مانتو جدید، مدل مانتو حریر بلند

گردآوری: گروه سبک زندگی infdqa

می فایل