اخبار مهم
Home / آشپزی / کلکسیونی زیبا از انواع مدل کیک ولنتاین
62040_321.jpg

کلکسیونی زیبا از انواع مدل کیک ولنتاین

هر سال در “روز ولنتاین”، میلیون‌ها میلیون شکلات، شیرینی، کوکی، کاپ کیک و کیک ولنتاین بین عشاق سرتاسر جهان دست به دست می‌شود. این خوراکی‌های خوشمزه که عمدتا با تم رنگ قرمز، مشکی، صورتی و یا سفید تهیه می‌شوند به عنوان هدیه‌ای جهت ابراز عشق و علاقه به طرف مقابل تقدیم می‌شود و عشاق جهان با شیرین کردن کام یکدیگر،‌ روز عشق را جشن می‌گیرند. 
تم اصلی این کیک و شیرینی‌ها معمولا قلب‌های قرمز کوچک و بزرگی هستند که گاهی به صورت ساده و گاهی همراه با حروف اسم طرف مقابل تزیین می‌شوند تا خاص و منحصربه‌فرد بودن آن هدیه را مشخص کنند. 
بسیاری از افراد در این روز به شیرینی و شکلات فروشی‌ها رفته و انواع شکلات، شیرینی و … آماده را با تم مخصوص ولنتاین تهیه می‌کنند اما عده‌ای دیگر، طرح‌های مورد نظر خود را از چند روز قبل تهیه کرده و به مراکز مخصوص می‌برند و یک کیک منحصر به فرد برای کسی که دوستش دارند سفارش می‌دهند به طوری که امضای سلیقه شخصی‌شان پای آن کیک باشد. 
مهم نیست شما هدیه‌ای به عشق‌تان بدهید، مهم این است که عشق خود را به هر روشی که می‌توانید به او ابراز کنید و در کنار یکدیگر احساس خوشبختی کنید.
با وجود نزدیک‌شدن به روز ولنتاین، مجموعه‌ای از زیباترین و جذاب‌ترین انواع مدل کیک ولنتاین را برای شما تهیه کرده‌ایم که می‌توانید از آن‌ها ایده گرفته و یک کیک ولنتاین خاص و متفاوت تهیه کنید و این روز را به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل کنید.
با این مجموعه رومانتیک و زیبا همراه باشید.

کلکسیونی زیبا از انواع مدل کیک ولنتاین:

شما می‌توانید یک کیک خامه‌ای ساده با هر فیلینگی که دوست دارید سفارش دهید و از قناد محترم بخواهید که روی آن را با هر طرحی که شما دوست دارید تزیین کند. همچنین می‌توانید با استفاده از دستور طرز تهیه کیک رد ولوت یا کیک مخمل قرمز، کیک شکلاتی، کیک اسفنجی و … یک کیک خانگی خوشمزه تهیه کرده و آن را با استفاده از گاناش شکلاتی، خمیر فوندانت، خامه فرم گرفته، باتر کریم، کرم پنیر خامه‌ ای یا هرچیز دیگری که دوست  دارید تزیین کنید.  
مدل کیک ولنتاین، کاپ کیک ولنتاین، کادو ولنتاین
دسر ولنتاین، ژله ولنتاین، مدل کیک ولنتاین مدل کیک ولنتاین، گل ولنتاین، دسر ولنتاین
دسر ولنتاین، سوپرایز ولنتاین،‌ شام ولنتاین مدل کیک ولنتاین، دسر ولنتاین، ژله ولنتاین، کادو ولنتاین
خرس ولنتاین، عروسک ولنتاین، مدل کیک ولنتاین مدل کیک ولنتاین، قلب نمدی ولنتاین، کادو ولنتاین
انواع مدل کیک ولنتاین، هدیه ولنتاین، مهمانی ولنتاین، سوپرایز ولنتاین مدل کیک ولنتاین، دسر ولنتاین، روز ولنتاین چندمه
تزیین کادو ولنتاین، مدل کیک ولنتاین، دسر ولنتاین مدل کیک ولنتاین، کادو ولنتاین، تزیین گل ولنتاین، شکلات ولنتاین
مدل کیک ولنتاین، کارت پستال ولنتاین، تبریک ولنتاین مدل کیک ولنتاین، سوپرایز ولنتاین، کادو ولنتاین

گردآوری: مجله اینترنتی infdqa

می فایل