اخبار مهم
Home / فضای مجازی / کفش پرینت گرفته شده فقط جفتی ۴۰۰ دلار! + تصاویر
483407_318.jpg

کفش پرینت گرفته شده فقط جفتی ۴۰۰ دلار! + تصاویر

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی سایت خبری، پس از آنکه اواخر سال میلادی گذشته (حدود ۴ ماه قبل) شرکت نام‌آور آدیداس نمونه‌هایی از ایده کفش‌هایی را که کف آنها پرینت گرفته شده است، به جهان نشان داد، برخی از تولیدکنندگان دنباله‌رو، تصمیم گرفتند زودتر از این شرکت دست به کار شوند.

اکنون شرکت نیوبالانس اعلام کرده است که نخستین مجموعه از کتانی‌های خود را که با تکنیک پرینت سه‌بعدی لیزری و با استفاده از ماده TPU کفی ساخته است، از روز ۱۵ آوریل (پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵) به مشتریان عرضه خواهد کرد.

این کفش‌ها که به قیمت هر جفت ۴۰۰ دلار فروخته می‌شود، کفی خاصی دارد که با مشخصات فرد خریدار ساخته می‌شود و برای قد، وزن و ویژگی‌های دیگر او تنظیم می‌شود. این مجموعه با نام «نسل زانته»، تنها شامل ۴۴ جفت کفش است و خریداران خوش‌شانسی که بتوانند خود را به ابتدای صف خرید برسانند می‌توانند از آنها برای دویدن و راه رفتن روزانه استفاده کنند.

کفش پرینت گرفته شده فقط جفتی 400 دلار! + تصاویر

شرکت آدیداس هنوز واکنشی به این اعلامیه نشان نداده است اما مسلم است که این شرکت قصد تولید انبوه چنین کفش‌های ورزشی را دارد و در هدف‌گذاری که قبلاً اعلام شده بود قرار است در هر فروشگاه آدیداس پرینتر سه‌بعدی نصب شود که کفی کفش خریداری شده را با توجه به مشخصات فرد خریدار برایش در همان‌جا تولید کند.

کفش پرینت گرفته شده فقط جفتی 400 دلار! + تصاویر

/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل