اخبار مهم
Home / فضای مجازی / کامپیوتر جیبی ایسوس معرفی شد
488398_425.jpg

کامپیوتر جیبی ایسوس معرفی شد

به گزارش گروه فضای مجازی سایت خبری، مغز متفکر این دستگاه، یک پردازنده کم مصرف اتم از کمپانی اینتل است که با ۲ گیگابایت رم تجهیز شده است. حافظه داخلی VivoStick ۳۲ گیگابایت بوده و برای ذخیره سازی فایلها در نظر گرفته شده است. برای اتصال به دستگاههای جانبی هم ایسوس یک پورت USB ۳.۰ و یک پورت USB ۲.۰ درنظر گرفته است.راهکارهای ارتباطی این مدل با استفاده از شبکه بیسیم ۸۰۲.۱۱ac و بلوتوث نسخه ۴.۱ کامل شده است. همچنین علاوه بر انتقال صدا از طریق رابط HDMI، یک جک استاندارد صوتی نیز برای اتصال به بلندگو در آن وجود دارد.

ابعاد فوق باریک این کامپیوتر جیبی ۱۳۵x۳۶x۱۶.۵ میلیمتر است که با یک نگهدارنده اختصاصی، می تواند به راحتی در هر سطحی مانند پشت نمایشگرها نصب شود. همچنین کاربر می تواند با استفاده از فناوری ASUS HyStream محتوای ویدئویی،عکس ها،یا هر فایل دیگری را به اشتراک بگذارد.برای مثال کاربر می تواند فایل ها را بر روی تلویزیون یا هر صفحه نمایشگر بزرگتری پخش کند.

با امکان مدیریت از راه دور این رایانه،دستگاه های هوشمند کاربر مانند تلفن همراه،به یک کیبورد و ماوس بی سیم تبدیل می شود.

کارآیی این کامپیوتر جیبی در مصارف صنعتی و تجاری است و می تواند راهکاری برای مدارس یا کسب و کارهای کوچک باشد.همچنین با توجه به رابط HDMI و ابعاد کوچک آن،برای مدیریت محتوای نمایشگرهای تجاری و سیستم های فروشگاهی مناسب است.علاوه بر این به دلیل استفاده از راهکار ذخیره سازی با ساختار دیسک جامد،می تواند برای مدیران،اساتید دانشگاه،دانشجویان و در نهایت اشخاصی که جابجایی،وزن و امنیت برایشان اهمیت دارد،مناسب باشد.


/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل