اخبار مهم
Home / سبک زندگی / چگونه با آرایش بینی خوش فرمی داشته باشیم؟
14478_910.jpg

چگونه با آرایش بینی خوش فرمی داشته باشیم؟

همه زنان به دنبال زیبایی و بی نقص بودن هستند. یکی از مهمترین مسایل برای آرایش از نظر خانم‌ها داشتن یک بینی خوش فرم و جذاب است. خیلی از افراد برای برطرف کردن مشکل بینی بزرگ و یا بد فرم اقدام به عمل جراحی می‌کنند؛ ولی حتی بدون انجام عمل زیبایی بینی نیز می‌شود فرم مناسبی برای بینی به وجود آورد. اما چگونه می‌توان با آرایش یک بینی خوش فرم و کوچک ایجاد کرد؟ راه حل را در ادامه به شما خواهیم گفت:

بینی - بینی خوش فرم - عمل بینی - بینی عروسکی

با استفاده از یک کرم زیر سازی پوست، پنکیک و رژ گونه می‌توان قسمت‌هایی از بینی که شما را ناراضی کرده مخفی کرد. در اینجا به شما کلیه ترفند‌ها برای بر طرف کردن عیوب بینی را آموزش می‌دهیم که امیدواریم رضایت شما را جلب نماید.


در آرایش دو راه برای دستیابی به فرم ایده‌آل بینی وجود دارد: (روشن کردن و تیره کردن)

بینی بزرگ برای خانم‌ها جالب نیست و زیبایی‌شان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از طرفی بینی بسیار کوچک هم چندان مورد قبول نمی‌باشد. اگر احساس می‌کنید که بینی‌تان بیش از حد بزرگ است، خیلی کوچک است و یا تیغه آن حالت انحنای بدی دارد می‌توانید با ایجاد های لایت‌هایی در قسمت بالای تیغه بینی یک بینی زیبا و نه خیلی کوچک برای خود به وجود آورید. در برخی از زنان فرم قسمت نوک بینی به سمت پایین است. درست است که آن‌ها با این فرم بینی متولد شده‌اند اما اگر در قسمت نوک بینی از سایه‌های تیره استفاده کنند نوک بینی بیشتر به سمت بالا نشان داده می‌شود. همواره برای مخفی کردن و کوچک‌تر نشان دادن یک قسمت از بینی باید آن قسمت را تیره کنید و برای برجسته کردن و بزرگ‌تر نمودن باید قسمت‌های مورد نظر را روشن‌تر کنید. با توجه به تصاویر اقدام به ایجاد های لایت نمایید:

بینی - بینی خوش فرم - عمل بینی - بینی عروسکی

بینی - بینی خوش فرم - عمل بینی - بینی عروسکی

بعد از اینکه بینی را با ایجاد سایه روشن‌ به فرم دلخواه تبدیل کردید؛ آرایش خود را به شکل معمول انجام دهید. حالا به بینی خوش فرم خود دست یافته‌اید.

ترجمه: مجله اینترنتی infdqa

می فایل