اخبار مهم
Home / فرهنگی / پخش «حرفه‌ای‌ها» از شبکه پنج/ مسابقه‌ای با معرفی قهرمانان مهارتی
463116_222.jpg

پخش «حرفه‌ای‌ها» از شبکه پنج/ مسابقه‌ای با معرفی قهرمانان مهارتی

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری ، علی هشامی تهیه کننده برنامه «حرفه‌ای‌ها» در توضیح ساختار این برنامه گفت: این مسابقه در ۱۳ قسمت ۴۰دقیقه ای تولید شده که در هر قسمت ۱۲ شرکت کننده در قالب دو گروه ۶ نفره حضور دارند.
 
وی ادامه داد: مبنای این مسابقه بر پایه مسابقات ملی مهارت است که این رقابت‌ها زمینه‌ساز ساخت برنامه تلویزیونی به نام «حرفه‌ای‌ها» شد.
 
هشامی یادآور شد: در واقع برگزیدگان که در مسابقات ملی مهارت مدال طلا دریافت کرده اند، در این مسابقه به عنوان شرکت کننده حضور دارند، بخش های مهارتی این مسابقه در بخش استودیویی ضبط شده است.
 
تهیه کننده برنامه «حرفه‌ای‌ها» توضیح داد: در هر برنامه از شرکت کنندگان سه نوع سوال در حوزه کارآفرینی و مهارتی در هر رشته تخصصی، اطلاعات عمومی و سبک زندگی پرسیده می‌شود. یعنی ما در هر برنامه یک برنده داریم. در پایان دو گروه بر اساس امتیازاتی که دریافت می‌کنند، باقی می‌مانند. در پایان یک گروه فینالیست‌ می‌شود.
 
هشامی خاطرنشان کرد: یک مسابقه پیامکی هم وجود دارد که مخاطبان را با مهارت های فنی و حرفه ای آشنا می کند و بینندگان و مخاطبان در این مسابقه به شرکت‌کنندگان امتیاز می‌دهند و در تعیین گروه‌های برنده تاثیر می گذارند.
 
بنا بر این گزارش، شبکه پنج متناسب با ماموریت اقتصادی خود، این برنامه را با همکاری و مشارکت سازمان فنی و حرفه ای طراحی و تولید می کند. این مسابقه درصد گسترش فرهنگ کارورزی، مهارت آموزی و خود اشتغالی درکشور است.
 
مسابقه «حرفه‌ای‌ها» هر شب ساعت ۲۱ از شبکه پنج پخش و تکرار آن ساعت ۱۱:۲۰ صبح است.

انتهای پیام/

می فایل