اخبار مهم
Home / فرهنگی / پخش تولیدات اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از آنتن شبکه های رادیویی
467993_301.jpg

پخش تولیدات اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از آنتن شبکه های رادیویی

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، شبکه ی رادیویی جوان  با پخش نمایش”صیاد دل ها   “به استقبال هفته ی جدید خواهد رفت .
“صیاد دل‌ها” را ماه‌منیر خاجی و زهرا رفیعی گیلوائی به رشته تحریر درآورده‌اند که داستان آن فرازهایی از زندگی امیر سپهبد علی صیاد شیرازی از کودکی تا شهادت است.

در این نمایش هفت قسمتی، بازیگرانی چون توران مهرزاد، مسعود زنوزی‌راد، مهرداد عشقیان، مهدی نمینی‌مقدم، راضیه مومیوند، شمسی صادقی، علی میلانی، امیر زنده دلان، کرامت رودساز، مجید سهرابی، محمد رضا علی و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش پرداخته اند.

“صیاد دل‌ها” به  کارگردانی رضا عمرانی ، تهیه‌کنندگی: شهناز دهکردی، گویندگی: مریم نشیبا، صدابرداری رضا طاهری، افکتور نرگس موسی پور از روز شنبه  ساعت ۲۳:۳۰ از رادیو جوان پخش می‌شود.

شبکه رادیویی تهران ، نمایش رادیویی “سقوط آزاد ” را  به نویسندگی : سارا الهیان  و با هنرمندی اسماعیل بختیاری، سعیده فرضی، فریبا متخصص، محمدرضا علی، احمد شمس آصف، علی میلانی، محمد پورحسن  و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به روی آنتن می برد.
این نمایش به کارگردانی : صدرالدین شجره ،  تهیه کنندگی :شهناز دهکردی، صدابرداری : علی حاجی نوروزی و تهیه کنندگی محمد مهاجر ،  از روز شنبه ساعت ۱:۳۰ صبح  از رادیو تهران پخش می شود.

همچنین سریال  رادیویی “آلزایمر”  به نویسندگی :زهرا دلیری  و کارگردانی : فریدون محرابی  از رادیو سلامت پخش می شود که داستان آن درباره ی زنی است که مبتلا به آلزایمر است ….. در “آلزایمر ” هنرمندانی چون : احمد گنجی، مهدی طهماسبی، راضیه مومیوند، عبدالعلی کمالی ، ناهید مسلمی و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش می پردازند.
این سریال رادیویی  به تهیه کنندگی : شهناز دهکردی ، صدابرداری رضا طاهری و افکت : نرگس موسی پور  از روز شنبه ساعت ۲۱:۳۰ بامداد به روی آنتن رادیو سلامت  می رود.

در رادیو ایران  نیز نمایش “پراکنده بیا ” به کارگردانی مجید حمزه به روی آنتن می رود و بر اساس تذکره الاولیای عطار نیشابوری توسط مجید نظری نسب  و محمد زارعی نوشته شده است .

این سریال رادیویی با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو و به تهیه کنندگی مهتاب امینی، صدابرداری : پیروز صدرایی و افکت : محمدرضا قبادی فر از روز شنبه ساعت ۲۲:۳۰ از رادیو ایران پخش می شود.
 
گفتنی است ، شبکه رادیویی فرهنگ نیز این هفته نمایش های تک قسمتی متنوعی را ساعت ۱۳:۰۰ به روی آنتن خواهد برد.
 
انتهای پیام/

می فایل