اخبار مهم
Home / فضای مجازی / وضعیت نامعلوم خانه رؤیایی مایکل جکسون
474972_759.jpg

وضعیت نامعلوم خانه رؤیایی مایکل جکسون

به گزارش گروه فضای مجازی سایت خبری، این خانه مسکونی در ۲۰۰ کیلومتری شهر لس‌آنجلس و در منطقه Los Olivos واقع شده و اکنون در انتظار صاحب جدید به سر می‌برد.

باید گفت که این محوطه ۱۰۰۰ هکتاری شامل ۲۲ ساختمان بوده که یکی از آنها خانه‌ای با شش اتاق، یک سینمای خانگی و سالن تئاتر است و در حال حاضر متعلق به سرمایه‌داری ثروتمند به نام تام باراک است.

پس از اینکه مایکل جکسون این ستاره آمریکایی در سال ۲۰۰۸ در محاکمه دادگاه به جرم کودک‌آزاری موظف به پرداخت جریمه سنگین شد، این سرمایه‌دار که بنیانگذار موسسه سرمایه‌گذاری Colony Capital است، خانه او را به قیمت ۲۳ میلیون دلار خریداری کرد.

شرط این میلیاردر برای خرید خانه وی، بازگشت این هنرمند به عرصه هنر بود ولی مایکل جکسون ۱۸ روز قبل از تاریخ نخستین کنسرت خود از دنیا رفت. از آن موقع این خانه دستخوش تغییرات گسترده‌ای شده و هنوز در انتظار خریدار جدید است و مالک فعلی آن قصد ندارد برای جلب مشتری از قیمت آن بکاهد.

/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

منبع: روزنامه فرصت امروز

می فایل