اخبار مهم
Home / سیاسی / هدف دشمن از شهید کردن جوانان ما تضعیف انقلاب اسلامی است
372780_434.jpg

هدف دشمن از شهید کردن جوانان ما تضعیف انقلاب اسلامی است

به گزارش گروه سیاسی سایت خبری، آیت‌الله کاظم صدیقی، در اولین یادواره شهدای شهرداری اهواز با بیان اینکه توجه به این شرایط که اینک در چه جایگاهی قرار گرفته‌ایم مهم است، اظهار کرد: توجه به گذشته ملاک نیست و قرار داشتن در شرایط کنونی یک امتحان سخت برای مردم و برخی از افراد است.

وی با بیان اینکه ملت در فتنه ۸۸ بصیرت به‌کار برد، افزود: اینک باید توجه داشت که در اطرافمان فتنه‌هایی رخ می‌دهد و در این امتحان نیز بتوانیم پیروز خارج شویم.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه برائت از فتنه باید ملاک باشد و تنها ولایتمدار بودن لحاظ نیست، خاطرنشان کرد: همراه بودن با فتنه استکبار است و کسانی که بر ضدفتنه بایستاند دین و امانت‌داریشان به اثبات می‌رسد.

صدیقی با بیان اینکه فرد مومن دوبار از یک نقطه ضربه نمی‌بیند، تصریح کرد: اینکه با دست خود اقدام به برهم زدن امنیت و ایجاد چالش‌هایی برای کشور کنیم امر درستی نبوده و در این راستا نباید راهی برای دشمنان و حضور آنها در کشور نشان داده شود.

وی با اشاره به جنایت‌های رژیم آل‌سعود در منطقه گفت: عربستان به پشتوانه آمریکایی‌ها دست به این اقدامات در منطقه می‌زند و عربستان به تنهایی این توانایی را ندارد.

صدیقی اضافه کرد: تمام اقدامات و کارهای آل‌سعود و آمریکا در منطقه تنها برای تضعیف کردن اسلام است و در این راه است که جوانان کور برای دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) در سوریه می‌جنگدند و شهید می‌شوند.

وی با بیان اینکه همه در خطر نفوذ دشمنان قرار داریم، تشریح کرد: دشمنان برای نفوذ به دوران ما از هر روشی استفاده می‌کنند و ما بر این اساس باید حامی و پشتیبان ولایت فقیه باشیم.

امام جمعه تهران با اشاره به یاران نفوذی دشمن در کشور گفت: افراد نفوذی دشمن در کشور با ورود به مجلس خبرگان و شورای اسلامی در صدد از بین بردن انقلاب هستند.

صدیقی با اشاره به مجلس ششم افزود: مجلس ششم به تریبونی برای دشمنان تبدیل شد و در آن بیانیه‌های غربی و آمریکایی خوانده می‌شد.

وی ادامه داد: این‌گونه افراد با پیشرفت کشور و تمدن‌های اسلامی مشکل دارند و امروز این افراد در کشورهای غربی و در کنار حامیان خود زندگی می‌کنند.

صدیقی با اشاره به اینکه هدف داعش مقابله با انقلاب اسلامی است خاطرنشان کرد: آمریکا برای مقابله با ما و رزمندگان ما دست به ساختن داعش زد.

وی با بیان اینکه هدف دشمن از شهید کردن جوانان ما تضعیف انقلاب اسلامی است گفت: در جنگ تحمیلی برای دفاع کردن از مرزهای کشور خود جنگیدیم و امروز باور داریم که انقلاب اسلامی ما در سوریه، عراق و لبنان وجود دارد.

انتهای پیام/

می فایل