اخبار مهم
Home / سیاسی / نمایندگان قم در مجلس دهم معرفی شدند
399895_553.jpg

نمایندگان قم در مجلس دهم معرفی شدند

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی سایت خبری، ستاد انتخابات کشور طی اطلاعیه شماره ۸۱ اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۱۳۹۴ که موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء صحیح در حوزه انتخابیه شدند را اعلام کرد که به شرح زیر می‌باشد:

در حوزه انتخابیه فومن و شفت محمد مهدی افتخاری از مجموع ۱۱۱۳۸۸ آرای صحیح با کسب ۳۳۶۴۷ رای به مجلس راه یابت

در حوزه انتخابیه قم از مجموع ۴۴۳۷۹۷ آرای صحیح احمد امیرآبادی فراهانی با کسب ۲۶۳۸۸۵ رای و علی اردشیر لاریجانی با کسب ۱۹۱۳۲۹ رای و مجتبی ذوالنوری با کسب ۱۶۸۳۹۷ رای به مجلس راه یافتند

در حوزه انتخابیه بهبان و آغاجاری از مجموع ۱۰۱۱۵۶ آرای ماخوذه صحیح  محمودرضا ضرغامی با کسب ۲۰۷۳۷ رای و حبیب‌اله کشت زر با کسب ۱۵۷۴۴ رای به مرحله دوم راه‌یافتند.

در حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک از مجموع ۱۶۲۴۲۱ آرای ماخوذه صحیح سیدهادی طباطبایی با کسب ۲۵۳۱۴ رای و هدایت‌اله خادمی با کسب ۲۳۵۹۵ رای به مرحله دوم راه‌یافتند.

در حوزه انتخابیه شهریار و قدس و ملارد از مجموع ۳۷۱۸۹۶ رای ماخوذه صحیح حسین گروسی با کسب ۷۵۵۲۴ رای و محمد محمودی شاه‌نشین با کسب ۶۷۹۶۶ رای به مرحله دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه دزفول عباس پاپی‌زاده پالنگان از مجموع ۲۰۰۳۹۳ آرای صحیح با کسب ۹۶۸۵۲ رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از مجموع ۱۸۱۴۵۶ آرای صحیح، غلام محمد زارعی با کسب ۴۸۷۶۸ رای به مجلس یافت.

در حوزه انتخابیه سروستان و خرامه کوار از مجموع ۹۸۷۶۵ آرای صحیح، داریوش اسمعیلی با کسب ۵۶۹۴۱ رای به مجلس یافت.

در حوزه انتخابیه اهواز و باوی حمیدیه و کارون از مجموع ۴۶۲۵۵۸ آرای ماخوذه صحیح، همایون یوسفی با کسب ۱۰۷۷۸۴ رای و جواد کاظم نسب با کسب ۸۸۷۷۷ رای و سید شکرخدا موسوی با کسب ۸۲۲۰۰ رای و سید شریف حسینی با کسب ۷۱۹۱۹ رای و شبیب جویری با کسب ۶۸۸۸۱ و علی ساری با کسب رای ۶۶۹۵۴ به مرحله دوم راه یافتند.

انتهای پیام/

می فایل