اخبار مهم
Home / فرهنگی / نمایش "به خواهرم نگو" در مجموعه محراب به روی صحنه می رود
379167_972.jpg

نمایش "به خواهرم نگو" در مجموعه محراب به روی صحنه می رود

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری، عرفان پورمحمدی این نمایش را براساس داستانی واقعی نوشته و داستان در مورد مادری پا به ماه است که در بمباران عراق شهید می شود و فرزندش به دنیا می آید ولی اثر موج آن موشک ها روی رگهای مغزش تاثیر گذاشته ، پدر نذر می کند اگر بهتر شود او را هر سال به پا بوس امام رضا (ع) ببرد ، پدر هر سال او را به مشهد مقدس می برد ولی در سال ششم اتفاقات عجیبی صورت می گیرد…
 
عرفان پورمحمدی تئاتر را از سن ۱۲ سالگی در کار خورشید کاروان مرحوم استاد انوشیروان ارجمند شروع کرده است، بعد از گذشت مدتی سال ۸۹ وارد کلاس های بازیگری استاد امین تارخ شد و پس از آن به مدت ۵ سال دستیار کارگردانی کرد و بازیگری را در کنارش انجام داد. آخرین کار او قبل از این نمایش، نمایشنامه خوانی کمدی سیاه به نویسندگی پیتر شفر بود که در اداره تئاتر خانه نمایش اجرا شد و مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.
 
این اثر کاری از گروه تئاتر هانیبال است و در آن ستوده حیدری، مسعود محرابی، مرتضی خالقی، ابوالفضل وزیری، آرمان شهبازی و فرنوش فرهنگ به ایفای نقش می پردازند.

از دیگر عوامل نمایش «به خواهرم نگو» می توان به طراح صحنه و لباس: زری کریمی، موسیقی: دکتر بهنام رحیمی، برنامه‌ریز: مژگان حسینی، دستیار کارگردان: آوا (رضوان) کیشانی، عکس: فهیمه پاکروان، طراح پوستر و بروشور: سجاد نجفی، طراح گریم: مجتبی تقوی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: مهدی سلیمانی اشاره کرد.
 
گفتنی است تماشای این نمایش برای دانشجویان نیم بهاء است.

نمایش « به خواهرم نگو» از روز یکشنبه دوم تا بیستم اسفند ماه ۱۳۹۴ هر شب ساعت ۱۹  به مدت ۵۰ دقیقه در سالن اصلی تالار محراب واقع در مجموعه تئاتر محراب به نشانی خیابان ولیعصر ، تقاطع خیابان امام خمینی (چهار راه سپه) به روی صحنه خواهد رفت.

انتهای پیام/
 

می فایل