اخبار مهم
Home / سیاسی / نصرت الهی همواره پشتیبان نیروهای اسلام است
345438_853.jpg

نصرت الهی همواره پشتیبان نیروهای اسلام است

به گزارش گروه سیاسی سایت خبری،عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی لشگر ۱۶ زرهی این استان در تیپ ۱۱۶ شهید صفوی قزوین اظهار کرد: یکی از مهمترین ارزش‌ها و شاخصه نیروهای ارتشی که در خدمت اسلام و مسلمانان هستند، ایمان، آرمان و هدف متعالی در انجام وظایف خود در کنار تاکتیک‌های نظامی و تجهیزات نظامی است.

وی افزود: نیروهای نظامی در نظام‌ اسلامی هدفی جز گسترش نام و یاد خداوند و اسلام در جهان ندارد، کشورگشایی و جنگ‌افروزی و تسلط بر دیگر کشورها جز اهداف استکبار جهانی و دشمنان اسلام است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: قدرت و اقتدار نیروهای نظامی در ارتش‌های اسلامی منشأ و مبدأ الهی دارد و با توکل از خداوند به اقتدار و پیروزی دست می‌یابند.

عابدینی تصریح کرد: کمبود تجهیزات نظامی در کنار ایمان و توکل به خدا در دوران دفاع مقدس در جبهه‌های حق علیه باطل تأثیری بر روحیه رزمندگان نداشت چراکه ایمان به خدا سلاحی بود که دشمنان از آن بی‌بهره بودند.

این مسئول ادامه داد: همراهی ولی خدا و پیروی از ولایت فقیه نیروهای رزمنده دفاع مقدس موجب پیروزی و ظفر در دوران نبرد نابرابر دفاع مقدس شد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: یکی دیگر از ویژگی‌های بارز نیروهای رزمنده در ارتش اسلام که در دیگر نیروهای نظامی وجود ندارد، نصرت الهی بود که همواره پشتیبان نیروهای اسلام است.

عابدینی با اشاره به واقعه طبس در ابتدای انقلاب اسلامی عنوان کرد: امداد غیبی وعده خداوند به نیروهای اسلام داده شده و در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس همواره امداد غیبی الهی با رزمندگان و ملت ایران نمود پیدا کرد.

این مسئول ادامه داد: نیروهای رزمنده و فرماندهان اهل ذکر بودند و نیروهای نظامی با توسل به ائمه اطهار (ع) در تمام عرصه‌ها به ویژه در دوران جنگ حضور پیدا می‌کند ولی در نیروهای غیرمذهبی چنین مهمی وجود ندارد چراکه آنان فقط به فکر منافع خویش بوده و درصدد از بین بردن آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند.

انتهای پیام/

می فایل