اخبار مهم
Home / سیاسی / نسل سوم انقلاب و بزنگاههای مهم سیاسی
395841_815.jpg

نسل سوم انقلاب و بزنگاههای مهم سیاسی

سایت خبری-گروه سیاسی: شاید زمانی این نگرانی وجود داشت که نسل سومی های انقلاب، نتوانند از میراث گرانبهای شهدا که عزت و شرف و ایستادگی را برای ما به ارمغان آوردند، به خوبی دفاع کنند اما امروز ثابت شد که نسل سوم انقلاب علی رغم برخی از تفاوت های ظاهری اش، در مبانی و پایه های اعتقادی با نسل اول انقلاب نه تنها فرقی ندارد بلکه در بعضی موارد نیز گوی سبقت را از آنان ربوده است.
نمونه این گوی سبقت ربودن را امروز و در صف های طویل رای گیری در اقصی نقاط کشورمان دیدیم؛ صف های طولانی و بعضا چندصد متری که انگیزه، شور و نیروی جوانی مهمترین ویژگی آنها بود.
انتخابات
جوان هایی از همه طیف های سیاسی و با تیپ ها و شکل های متفاوت؛ جوان هایی که شاید در ظاهر کسی باور نکند که آنها حتی از کوچکترین مسائل سیاسی کشور آگاه باشند اما در میدان عمل و در بزنگاههای مهم، می بینیم که چگونه آنها بر اینگونه باورها مهر ابطال می کوبند.
انتخابات
نمایندگانی که امروز با رای جوانان ایران زمین راهی مجلس شورای اسلامی و همچنین مجلس خبرگان رهبری می شوند نقش بسزایی در تعیین سرنوشت آنها ایفا می کنند؛ نقشی که ممکن است دایره شمول آن از تصویب لوایح و طرح های اشتغالزایی خرد و کوچک و اعطای تسهیلات ازدواج و مسکن برای جوانان باشد تا برنامه ریزی های بلند مدت توسعه برای انجام طرح های بزرگ و کشوری.   
انتخابات
و ایران اسلامی به خودش می بالد که جوانان و نسل سومی های انقلاب، این موضوع را با تمام وجود خود درک کرده اند که تنها آنان هستند که می توانند با انگشت های جوهری خود، آینده بهتر و پویاتری را برای خود رقم بزنند.
 
انتهای پیام/

می فایل