اخبار مهم
Home / اجتماعی / میادین اصلی بهسازی می‌شوند
369808_542.jpg

میادین اصلی بهسازی می‌شوند

به گزارش گروه جامعه سایت خبری، هادی کاشانی با اعلام این مطلب افزود: نگهداشت و ترميم روشنايي پل هاي عابر پياده و سواره رو، جمع آوري و حذف زوايد فيزيکي و بصري از قبیل مبلمان فرسوده، تابلوها و پلاکاردهاي غيرمجاز ، سايبان فرسوده و پاکسازي برچسب و تراکتهاي تبليغاتي بخشی از اقدامات این اداره در طرح استقبال از بهار است.

رئیس اداره زیباسازی منطقه ۷ با اشاره به مرمت و رفع عيب مبلمان شهري، خاطرنشان کرد: تعمير و تنظيم ساعتها و رنگ آميزي پايه هاي آن، رنگ آميزي جداول، المان‌ها و مبلمان‌هاي شهري اعم از نرده، پل‌هاي سواره رو و پياده رو و ايستگاه اتوبوس، ترميم و بازسازي نقاشي هاي ديواري سطح منطقه و پاکسازي و ايجاد پوشش مناسب برروي ديوارهاي بدمنظر از دیگر فعالیت ها در حال انجام در این منطقه است.

وی با تاکید بر پیرایش و پاکسازی چهره شهر و حذف زواید بصری به عنوان یکی از اولویت‌های اداره زیباسازی منطقه، تصریح کرد: اغلب ما با يادآوري نام بهار، نو شدن را در ذهن تداعي مي‌كنيم و اين نو شدن چه در فرهنگ ملي و چه در فرهنگ آييني و مذهبي ما داراي سابقه عميقي است.

کاشانی یادآور شد: زيباسازی وظيفه هميشگي اداره ما است و همان‌گونه كه ايراني‌ها در آستانه فصل بهار خانه خود را پيرايش و آرايش مي‌كنند ما نيز وظيفه داريم كه شهرمان را براي آمدن بهار آماده و زيبا كنيم.

انتهای پیام/

می فایل