اخبار مهم
Home / سیاسی / موسوی‌لارگانی در مجلس ابقا شد/ انتخابات شبستر به دور دوم کشیده شد
397986_552.jpg

موسوی‌لارگانی در مجلس ابقا شد/ انتخابات شبستر به دور دوم کشیده شد

به گزارش گروه سیاسی سایت خبری، براساس اطلاعیه شماره ۵۲ ستاد انتخابات کشور، اسامی منتخبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۲۰:۴۰ دقیقه شنبه ۸ اسفند ۹۴ که موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرای صحیح در حوزه انتخابیه شده‌اند، به شرح زیر است:

در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر آقای حبیب‌الله نیک‌زاده پناه از مجموع ۱۳۹ هزار و ۴۲۷ رای صحیح اخذ شده با کسب ۷۲ هزار و ۹۸۵ رای به مجلس دهم راه یافت.

همچنین در حوزه انتخابیه نقده و اشنویه آقای عبدالکریم حسین‌زاده از مجموع ۱۱۸ هزار و ۶۲۴ رای صحیح اخذ شده با کسب ۶۱ هزار و ۹۷۲ رای به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

در حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان آقای اردشیر نوریان از مجموع ۱۵۲ هزار و ۵۰ رای صحیح ماخوذه با کسب ۴۲ هزار و ۱۵۲ رای به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخابیه در مجلس دهم انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه شبستر از مجموع ۷۶ هزار و ۲۲۵ رای صحیح اخذ شده خانم معصومه آقاپورعلی شاهی با کسب ۱۲ هزار و ۳۱۴ رای و علی علیلو با کسب ۸ هزار و ۵۱۱ رای به مرحله دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه بستان‌آباد آقای محمد وحدتی هلان از مجموع ۶۲ هزار و ۷۲۱ رای صحیح اخذ شده با کسب ۲۰ هزار و ۶ رای وارد مجلس شد.

در حوزه انتخابیه فلاورجان آقای سیدناصر موسوی لارگانی از مجموع ۹۷ هزار و ۱۷۱ رای صحیح ماخوذه با کسب ۵۶ هزار و ۲۰۸ رای در مجلس دوره دهم ماند.

در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه آقای علیمحمد شاعری از مجموع ۱۶۷ هزار و ۶۶۸ رای صحیح اخذ شده با کسب ۷۰ هزار و ۴۰۳ رای نماینده مردم این حوزه انتخابیه در مجلس دهم شد.

انتهای پیام/

می فایل