اخبار مهم
Home / سبک زندگی / معرفی بهتر‌ین‌ عطرهای طبیعی زنانه + قیمت عطر
30665_737.jpg

معرفی بهتر‌ین‌ عطرهای طبیعی زنانه + قیمت عطر

امروزه همه ما، ترجیحا خواهان مواد آلی برای مصرف در لباس شخصی و مواد غذایی هستیم. آیا اینطور نیست؟ هدف ما زندگی راحت‌تر و ساده و استفاده کمتر و کمتر از مواد اولیه ترکیبی است و اکنون، این هدف، در صنعت عطر هم انجام شده است. با افزایش تقاضا برای عطرهای آلی و طبیعی، برندهای بزرگ به فکر بهترین رایحه‌های طبیعی هر زمان افتاده اند. در اینجا ۷ مورد از طبیعی‌ترین عطرها برای بانوان معرفی شده است:

۱-Red Flower Ambrette :

آمبرت، مشکی طبیعی است که از دانه‌ای معطر به دست می آید که در روغن با نعنا هندی، فلفل سیاه و پرتقال ترکیب می‌شود تا رایحه ای تازه و دلنواز را به وجود بیاورد. اگر برای مهمانی یا قراری آماده شده اید، مقدار کمی از این عطر روی مچ دست شما به جذابیت لذتبخش شما می افزاید.

قیمت: ۴۸ دلار


۲- Black Rosette :

این عطر یکی از عطرهای طبیعی زنانه با ماندگاری شگفت انگیز است. خطی از رایحه های ساخته شده از روغن های عطری خالص و آلی پس از عبور شما از یک مکان تشکیل می‌شود. این عطر با مقدار کمی از رز وسوسه انگیز، نعنای تند، چای سیاه و چرم، متراکم شده است.

قیمت عطر ، عطر و ادکلن ؛ عطر زنانه ؛ خرید عطر ، معرفی عطر


۳- Rich Hippie Eau Deparfum: :

این دسته از عطرها، از اجزای کشت شدۀ آلی درست شده اند، مطمئنا نام های عجیبی دارند که برازندۀ خط تولید عطر هاست. اما اگر kalachakra یا HoochieCoochie زده اید، عطر شما حکایتی دارد. این عطرها محدوده ای گسترده از رایحه های گرمسیری، زمینی یا هوایی را عمیقا پوشش می دهند.

قیمت عطر ، عطر و ادکلن ؛ عطر زنانه ؛ خرید عطر ، معرفی عطر

قیمت: ۵۵ دلار


۴- Aura-Soma Pegasus :

این عطر، شامل گونه ای از روغن های آلی است که از روغن های ضروری ساخته شده اند. این روغن ها از گیاهان گرفته شده اند و الکل استفاده شده در این عطرها، از دانه های خالص آلی تخمیر شده است. این ها شامل اجزای رایحۀ قوی مانند صدر، وانیل، ترنج و زعفران هستند. 

قیمت عطر ، عطر و ادکلن ؛ عطر زنانه ؛ خرید عطر ، معرفی عطر

قیمت: ۱۴۴ دلار


۵- FlorascentYlang :

رایحۀ گل ایلنگ در این عطرهای ارگانیک وجود دارد. جدا از این گل عجیب و غریب، شکوفۀ گل مریم و نارنج هم به این رایحه اضافه شده است. 

قیمت عطر ، عطر و ادکلن ؛ عطر زنانه ؛ خرید عطر ، معرفی عطر

قیمت: ۹۶ دلار


۶- Indah Dewi Perfume Balm :

اگرچه این عطر، لزوما عطری به شکل اسپری نیست اما رایحه ای شگفت انگیز دارد که از روغن های ضروری خالص یاسمن، خس خس، ایلنگ، بهار نارنج و نعناع هندی ساخته شده است. بدنۀ این مرهم خوشبو از مخلوط روغن نارگیل، کرۀ کاکائو و موم درست شده است.

قیمت عطر ، عطر و ادکلن ؛ عطر زنانه ؛ خرید عطر ، معرفی عطر 

قیمت: ۲۴ دلار


۷- Barcelona By La Bella Figura :

بارسلونا روغن های مراقب پوست زیادی دارد که پوست شما را مرطوب و نرم می سازد که رنگ کمی از کنیاک، یاسمن و لیموی سیسیلی دارد. و به طور خالصانه از گیاهان مدیترانه گرفته شده است و از پرفروش ترین عطرهای طبیعی زنانه می‌باشد.

قیمت عطر ، عطر و ادکلن ؛ عطر زنانه ؛ خرید عطر ، معرفی عطر

قیمت: ۹۰ دلار

جدا از این عطرهای طبیعی زنانه، می توانید حتی عطر طبیعی و سفارشی خود را بسازید. ایا می خواهید بدانید چگونه عطرهای طبیعی را در خانه درست کنید؟ تمام آنچه که نیاز دارید، مجموعه ای از روغن های ضروری مورد علاقۀ شماست. روغن ها را به طور هماهنگ مخلوط کنید (هیچ بوی متضادی نباشد) و با روغن نارگیل یا جوجوبا ترکیب کنید (یا روغن گیاهی که ترجیح می دهید). بنابراین به سادگی می توانید رایحه ای که مشخصۀ خودتان است را ایجاد کنید.


تهیه: مجله اینترنتی infdqa

می فایل