اخبار مهم
Home / سبک زندگی / معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها
31554_115.jpg

معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها

برندگوچی به مد لوکس و محصولات مرغوبش مشهور است. گوچی با کمال استادکاری ایتالیایی طراحی شده است. پوشش، لوازم اضافی و عطر به صورت کلاسیک در نظر گرفته شده است. عطرهای گوچی از گرم و لذتبخش تا شیرین و شکری دسته بندی شده است. عطرهای گوچی برای بانوان انواع متنوعی دارد و نسبتا معروف نیز است.

۱۰ عطر برتر گوچی در زیر آورده شده است:

۱٫ Gucci Flora EDT Spray:

معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها

اسپری سبک فلورا گوچی، معروف ترین برند عطر گوچی است. این عطر، در ابتدا دارای بوی مرکبات و گل ها، در میانه بوی رز و osmanthus (گروهی از درختان) و در آخر بوی نعناع هندی، فلفل قرمز و چوب صندل است.

قیمت: ۸۵$ (۲۹۹ هزار تومان) برای ۷۵ میلی لیتر


۲٫ Gucci Guilty Intense EDT Spray for men

معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها

این عطر توسط گوچی ساخته شده است. این عطر، در ابتدا بوی گشنیز، لیمو و عطر سنبل، در میانه بوی شکوفۀ نارنج و عطر بهار نارنج و در آخر بوی سدر، نعناع هندی و عنبر دارد.

قیمت: ۶۰$ (۲۰۵ هزار تومان) برای ۹۰ میلی لیتر


۳-Gucci Premiere for women :

معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها

این عطر برای رویداد های باشکوه مانند افتتاحیه فیلم، جلسات تجاری یا موقعیت های دیگر، عالی است. این عطر برای خانم ها، دلفریب و لوکس است.

اندازه: ۷۵ میلی لیتر اسپری EDP (عطر سبک)

قیمت: ۸۰$ (۲۷۵ هزار تومان)


۴-Gucci Flora Eau De Toilette (برای خانم ها):

معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها

این عطر، رایحه ای دلچسب و حساس دارد که برای هر بانوی جذابی، عالی است. این عطر، رایحه ای گل مانند دارد که در طول روز شما را باطراوت نگه می دارد. همچنین بویی ماندگار دارد که برای مدت طولانی می ماند. این عطر دارای بوی تند مرکبات، گل و نارنگی است. و شامل بوی osmnthus (گروهی از درختان)، رز، چوب صندل، نعناع هندی و فلفل قرمز تند است. این عطر، اکسیری به رنگ شامپاین است که بسته بندی شبیه بطری عطر، به شکل شش گوشه با یک قوس دارد. که دسترسی زنانه و جذابی را به آن اضافه می کند.

قیمت: ۷۵$ (۲۵۵ هزار تومان) برای ۷۵ میلی لیتر


۵-Gucci Guilty Eau De Toilette (برای خانم ها):

معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها

این عطر به شکل بطری زراندود یکنواخت است که جلوی آن به شکل G است. این عطر، ترکیبی یکنواخت از نارنگی و شکوفه ها با بویی گرم و تند است. بوی گل این عطر، حسی و ممتاز، وسوسه انگیز و دلفریب است.این عطر برای یک بانوی فرهیخته کاملا مناسب است. این عطر لوکس، در ابتدا بوی نارنگی و فلفل قرمز، در میانه بوی گل شمعدانی، هلو و یاس بنفش دارد و در آخر بوی عنبر و نعناع هندی دارد.

قیمت: ۶۷$ (۲۲۸ هزار تومان) برای ۷۵ میلی لیتر


۶-Gucci Guilty Pour Homme Eau De Toilette (برای آقایان):

معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها

این رایحه ای ایده آل برای اقایان است. در ابتدا بوی لیمو و سنبل، سپس بوی گل نارنج و در آخر بوی چوب سدر و نعناع هندی می دهد. که عطر آن حواس را درگیر می کند.

قیمت: ۵۵$ (۱۸۷ هزار تومان) برای ۹۰ میلی لیتر


۷-Gucci Sport Eau De Toilette (برای آقایان):

معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها

این عطر برای مرد با کلاس و با روحیه درست شده است. این عطری ایده آل برای مردی است که تشنۀ پیروزی است. این عطر، شامل عصارۀ تند و ترش است که تازگی عطر را بالا می برد. بوی متوسطی از هل و انجیر دارد که ماندگار هستند. بوی پایه ای آن عطر زمینی نعناع هندی به همراه بوی ملایم و میوه ای است. این رایحۀ لوکس، بهترین عطر برای پرانرژی ساختن صبح است. که بسته بندی آن شیشه ای محکم و درخشان است که زیبا، شفاف وجذاب به نظر می رسد. رنگ عطر، سبز نعنایی است که از میان شیشه دیده می شود.

قیمت: ۱۰۰$ (۳۴۰ هزار تومان) برای ۹۰ میلی لیتر


۸-Gucci by Gucci (برای خانم ها):

معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها

این عطر، رایحه ای گلدار و با بوی چوب صندل و عالی دارد که برای خانم ها بسیار مناسب است. این عطر، بویی بسیار شگفت انگیز دارد با بوی اولیۀ گوآوا، بوی متوسط گل های جزیرۀ تاهیتی و بوی پایه ای نعناع هندی، مشک و عسل.

قیمت: ۶۰$ (۳۲۵ هزار تومان) برای ۷۵ میلی لیتر اسپری سبک


۹-Gucci Rush by Gucci (برای بانوان):

معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها

این عطر، بسته بندی جذاب و دلفریبی دارد. شامل مخلوطی از بو ها مانند یاسمن کالیفرنیایی، رز ترکی، گشنیز، وانیل، فریزیا از آفریقای جنوبی و یاسمن است.

اندازه: ۷۵ میلی لیتر

قیمت: ۸۳$ (۲۸۵ هزار تومان)


۱۰- Guilty Black Pour Femme by Gucci (برای خانم ها):

معرفی بهترین عطرهای گوچی و قیمت آنها

این عطر برای بانوان، رایحۀ سکسی و از گل های مشرقی دارد.و دارای عطر هلو، فلفل قرمز، تمشک و مرکبات است.

اندازه: ۷۵ میلی لیتر (اسپری سبک)

قیمت: ۷۰$ (۲۴۰ هزار تومان)


گردآوری: مجله اینترنتی infdqa 

می فایل