اخبار مهم
Home / فرهنگی / مشکلات بچه‌های‌روستا در «شهر من آبادی»
397134_420.jpg

مشکلات بچه‌های‌روستا در «شهر من آبادی»

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری، فیلم ویدئویی با موضوع کمدی «شهر من آبادی» به کارگردانی حمیدرضا ناصری پس از بازبینی و کسب مجوز لازم از سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز اکران استانی دریافت و به زودی در شهرستان فسا و سراسر استان فارس اکران می شود.
 
 رحمانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص درونمایه این تله فیلم گفت : کارگردان در این فیلم مشکلات بچه های روستا را از زبان سه کاراکتر نوجوان به نام های رضا، علی و حسن با زبان طنز بیان و مشکلات فرهنگی آنان را با لحنی ساده به مخاطب ارائه می کند و در پایان فیلم بخشی از کمبود ها در زیرساخت های فرهنگی روستا با ساخت یک مجتمع فرهنگی – تفریحی مرتفع می گردد .
 
رحمانی در ادامه افزود: حمیدرضا ناصری کارگردان این فیلم ویدئویی تاکنون ۸ اثر کوتاه ، بلند مستند و داستانی را در کارنامه هنری خود دارد و این تله فیلم محصول مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا و شرکت فیلمسازی گلبرگ فیلم شیراز می باشد.
 
بنابراین گزارش، در این فیلم محمدمتقی‌نیا، علی خراسانی، سهیل نوراللهی، اصغر نارنجی، آمنه خاکسار و  مهسا گلرازقی بعنوان بازیگران اصلی ایفای نقش نموده‌اند.
 
انتهای پیام/

می فایل