اخبار مهم
Home / سیاسی / مردم باید مشارکت حداکثری داشته باشند
393085_393.jpg

مردم باید مشارکت حداکثری داشته باشند

به گزارش خبرنگار سیاسی سایت خبری، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه رای دادن در شعبه جماران با حضور در جمع خبرنگار اظهار کرد: موفق شدیم که مردم شریف و بزرگوار برای حضور در یک سرنوشت ساز دعوت کنیم.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: امروز روزی سرنوشت ساز محسوب می شود که تاثیر به سزایی دارد زیرا یک چهار سال برای مجلس و یک هشت سال برای خبرگان است.
وی تاکید کرد: هر کس باید متوجه شود که چه می کند زیرا ممکن است یک رای تاثیری نداشته باشد ولی مجموعه رای ها کار ساز و سرنوشت ساز است.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: در کشورهای دموکراسی سرنوشت ها توسط رای گیری اتخاذ می شود و اینکه مردم اگر رای ندهند ثمری ندارد و به تکلیفشان عمل نکرده اند.
وی تاکید کرد:ما همه حق داریم در سرنوشت مان تاثیر بگذاریم زیرا شرکت در انتخابات آگاهی مردم را افرایش می دهد.
وی خاطرنشان کرد: کسی نمی تواند به شما بگوید به کسی رای بدهید و یا به کسی رای ندهید حضور همه مردم مهم است و توجه مردم به کشورشان را نشان می دهد.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: کسانی که کارهای رای گیری از ثبت نام ها تا شمارش آرا برعهده دارد باید بدانند این کار، کار ساده ای نیست و اقدام کارمندی محسوب نمی شود بلکه امانتداری است.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  درباره اینکه چرا باید در انتخابات حضور پیدا کنند گفت: حضور در انتخابات به دلیل تعیین سرنوشت است و مردم باید مشارکت حداکثری داشته باشند.
انتهای پیام/

می فایل