اخبار مهم
Home / سبک زندگی / مدل مو سال ۹۵ + عکس مدل مو
25432_617.jpg

مدل مو سال ۹۵ + عکس مدل مو

فصل بهار پر از انرژی‌های مثبت و حال‌وهوای خوب است و از آنجا که همه چیز تغییر کرده و نو می‌شود، احتمالا شما نیز در فکر تغییری ظاهری، مثل عوض‌کردن رنگ مو یا مدل موهای خود هستید. همه می‌دانیم که تغییراتی مانند کوتاه‌کردن ناگهانی موها یا تغییر رنگ از تیره به روشن یا بالعکس، تغییری بسیار بزرگ هستند، پس اگر آنقدرها هم ریسک‌پذیر نیستید، به احتمال زیاد تنها به فکر تغییر مدل بستن موهای خود هستید. ما در اینجا فهرستی از ساده‌ترین و جدیدترین مدل‌های مو سال ۹۵ را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهاری متفاوت را آغاز کنید.

شینیون ساده

این مدل یکی از بهترین گزینه‌ها برای زمانی است که قرار است به یک مهمانی رسمی یا عروسی بروید. مدل زیر بر خلاف ظاهر پیچیده‌ای که دارد، بسیار ساده است و شما می‌توانید به راحتی و فقط در عرض چند دقیقه آن را درست کنید.


مدل موی پوکوهانتس

این روزها مدل موی پوکوهانتس(شخصیت کارتونی) طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر شما هم به این مدل موی جدید و منحصربه‌فرد علاقه دارید، مرحله به مرحله عکس زیر را دنبال کنید.

 عکس مدل مو، مدل مو جدید، انواع مدل مو، رنگ مو جدید، رنگ مو سال، مدل مو سال


شینیون پشمکی

این مدل مو فانتزی، مدلی است که احتمالا هیچ‌وقت از مُد نمی‌افتد. این مدل با نام‌های زیادی شناخته می‌شود اما ما در این‌جا نام آن را شینیون پشمکی گذاشتیم. مدل مو شینیون پشمکی بسیار ساده و سریع است و برای درست‌کردن آن نیازی به آرایشگر یا صرف هزینه نیست و به خصوص هر موقع که زمان کافی برای آرایش موهای خود نداشتید یا موهای شما بدحالت شده باشد، می‌توانید به سرعت موها را به شکل شینیون پشمکی جمع کنید.

انواع شینیون، شینیون ساده، مدل بستن مو، مدل مو دخترانه، مدل مو زنانه


شینیون باز

مدل موی دُم اسبی یکی از محبوب‌ترین مدل‌های دنیاست که به دلیل سادگی و تنوع زیاد طرفداران بسیار زیادی دارد. از مزایای این مدل، قابلیت استفاده از آن در مکان‌های مختلف است یعنی؛ از مهمانی و مجالس رسمی گرفته تا سر کار و باشگاه و خیابان، با اندکی تغییر می‌توان از مدل موی دُم اسبی استفاده کرد. مدل زیر یکی از ساده‌ترین انواع مدل موی دُم اسبی است که با پایین‌بردن موها حالتی کلاسیک و رسمی پیدا کرده و بسیار شیک و زیباست.

مدل مو سال 95، عکس مدل مو، شینیون مو، شینیون باز، انواع شینیون مو، مدل مو جدید


ترکیب مدل مو گوجه‌ای با بافت مو

این مدل مو به مدل مورد علاقه جسیکا آلبا شهرت یافته و به دلیل سادگی و زیبایی خاصش، امروزه به یکی از محبوب‌ترین مدل‌های موی دنیا تبدیل شده است. تنها چیزی که برای درست‌کردن این مدل نیاز دارید چند عدد سنجاق سر و دو عدد کش مو در سایز کوچک و بزرگ است.

مدل مدل مو سال،  عکس مدل مو، مدل مو گوجه‌ای ، مدل بافت مو، انواع بافت مو


مدل بافت پیچ در پیچ رمانتیک

مدل مو بافت همیشه در مرکز توجه قرار می‌گیرد پس اگر از طرفداران انواع مدل بافت مو هستید، این مدل ساده و کلاسیک را امتحان کنید.
مدل مدل مو سال، عکس مدل مو، مدل شینیون عروس، انواع شینیون
تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی infdqa

می فایل