اخبار مهم
Home / سبک زندگی / مدل مانتو جلوباز با ساپورت + راهنمای انتخاب رنگ مانتو
61934_494.jpg

مدل مانتو جلوباز با ساپورت + راهنمای انتخاب رنگ مانتو

تنوع رنگ و مدل در انتخاب مانتو آنقدر زیاد است که تقریبا تمامی سلیقه‌ها را می‌تواند پوشش دهد. بسیاری از خانم‌ها مدل‌های بسته مانتو را دوست ندارند و مدل مانتو جلو باز را می‌پسندند. این طرح از مانتو زمانیکه در مهمانی‌ها با ساپورت پوشیده شود زیبایی خود را بیشتر نشان می‌دهد. در ادامه این مقاله تصاویر بسیار زیبا و جدیدی از مدل مانتو جلوباز را می‌بینید.

رنگ، چیزی کاملا سلیقه‌ای‌ است و ما اغلب اوقات به سلیقه خودمان بسنده کرده و به رمز و راز رنگ‌ها بی‌توجهی می‌کنیم. اما واقعیت این است که در نظر گرفتن قواعد انتخاب رنگ مناسب برای لباس، باعث خواهد شد تا زیبا‌تر و خوش هیکل‌تر به نظر بیاییم. یکی از این قواعد، انتخاب رنگ لباس، با توجه به رنگ پوست است.

انتخاب رنگ مانتو بر اساس رنگ پوست

اگر پوست روشن دارید:
در این گروه بطور کلی باید از رنگ‌های خشن و روشن استفاده نمود تا تضاد کافی با رنگ پوست به وجود آید. بکارگیری رنگ‌های گرم به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود. از آنجایی که اینگونه افراد معمولا موهایی بلوند و روشن داشته و رنگ چشم آن‌ها سبز، آبی، طوسی یا قهوه‌ای روشن است. رنگ‌هایی مناسب این گروه است که با رنگ پوستشان تضاد داشته باشد.

رنگ‌های مناسب: آبی ملایم، قهوه‌ای، بژ، آبی سیر.

رنگ‌های نامناسب: قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید.

اگر پوست تیره دارید:
اگر رنگ پوست شما جزو این دسته است، از پوشیدن لباس با رنگ‌های گرم و تیره خودداری کنید. از آنجایی که افراد با پوست تیره ، معمولا دارای چشم و موهای مشکی یا قهوه‌ای تیره می‌باشند. این اشخاص باید لباسی را انتخاب کنند که با رنگ‌های تیره مغایرت داشته باشد. این مغایرت چهره را از یکنواختی بیرون آورده و باعث جذابیت بیشتر می‌گردد.

رنگ‌های مناسب: صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم، طوسی روشن.

رنگ‌های نامناسب: مشکی، قهوه‌ای تیره، فیروزه‌ای، سبز یشمی، قرمز تیره.

اگر پوست شما نه تیره است و نه روشن:
بهتر است در این افراد رنگ‌های نزدیک به رنگ پوست اصلا استفاده نشود. برای مثال اگر رنگ پوست شما زیتونی است، از پوشیدن لباس‌های زیتونی یا قهوه‌ای خودداری کنید. درواقع افرادی که رنگ پوستشان نه تیره است نه روشن، می‌توانند تقریبا از هر رنگ لباسی (به غیر از رنگ پوستشان) استفاده کنند. از آنجایی که هر دو رنگ روشن و تیره می‌تواند با این گونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد، بنابراین از هر دو رنگ می‌توان استفاده نمود.

رنگ‌های مناسب: بژ، آبی، سورمه‌ای، گندمی، مشکی، صورتی.

رنگ‌های نامناسب: مغز پسته‌ای، بنفش، قهوه‌ای تیره و قرمز.

توجه:
بهتر است مانتوهای طرح‌دار و شلوغ را، با شال یا روسری کاملا ساده ابریشمی یا حریر ست نمایید تا طراحی لباستان به چشم بیاید. همچنین اگر روسریتان طرح‌دار است مانتو را ساده انتخاب نمایید.

مدل مانتو جلوباز با ساپورت ، جدید و زیبا

مدل مانتو جدید زنانه - مدل مانتو دخترانه - مدل مانتو جلو بازمدل جدید مانتو - مدل مانتو جدید - مدل مانتو دخترانهمدل جدید مانتو - مدل مانتو جدید - مدل مانتو جلوباز دخترانه

مدل مانتو جلوباز دخترانه - مدل مانتو زنانه - مدل جدید مانتومدل مانتو جدید زنانه - مدل مانتو دخترانه - مدل مانتو جلو بازمدل جدید مانتو - مدل مانتو جدید - مدل مانتو جلوباز دخترانه

مدل مانتو جلوباز دخترانه - مدل مانتو زنانه - مدل جدید مانتومدل مانتو جدید زنانه - مدل مانتو دخترانه - مدل مانتو جلو بازمدل مانتو جلوباز دخترانه - مدل مانتو زنانه - مدل جدید مانتو

مدل مانتو جلوباز دخترانه - مدل مانتو زنانه - مدل جدید مانتومدل جدید مانتو - مدل مانتو جدید - مدل مانتو جلوباز دخترانهمدل مانتو جلوباز دخترانه - مدل مانتو زنانه - مدل جدید مانتو

امیدواریم از تصاویر مربوط به مدل مانتو جلوباز استفاده کرده باشید و بتوانید طبق سلیقه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

گردآوری: مجله اینترنتی infdqa

می فایل