اخبار مهم
Home / اجتماعی / مبارزه با تخلفات مالی در شهرداری/ فرآیند مالی شهرداری اصلاح می شود
477735_106.jpg

مبارزه با تخلفات مالی در شهرداری/ فرآیند مالی شهرداری اصلاح می شود

به گزارش گروه جامعه سایت خبری، مصطفی فیضی با اشاره به خدمات و اقدامات ارزنده یک دهه مدیریت شهری و تاکیدات شهردار تهران به موضوع مهم انضباط مالی و مبارزه با تخلفات گفت: سازمان بازرسی در تداوم فعالیت‌های نظارتی خود موفق شده است به صورت فرایندی تخلفات را در شهرداری تهران کاهش دهد.

وی افزود: امیدواریم در سال جاری و در اجرای فرامین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیز با اجرای صحیح قوانین و منویات شهردار تهران و هماهنگی و انسجام بیشتر، در راه اعتلای نظام و ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد كوشا و موثر باشیم.

فیضی تصریح کرد: ما در حوزه مدیریت شهری، با سه عنصر شهر، شهرداری و شهروند مواجه هستیم و فعالیت‌های خود را برای نظارت و برنامه‌ریزی،‌ عملکرد و پایش امور در حین اجرا برای این سه حوزه تدوین و اجرایی کرده ‏ایم.

وی با بیان اینکه سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ شنونده دیدگاه‌های شهروندان در عناوین مختلفی چون شکایت، انتقاد، پیشنهاد و تقدیر دریافت می کند، خاطرنشان کرد: سامانه ۱۳۷ نیز به عنوان سر پل ارتباطی مردم و شهرداری در حوزه فوریت‌های شهری به عنوان بازوی پُرتوان شهرداری تهران عمل می‌کند.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری پایتخت با تاکید بر اینکه درسال جدید در کنار نظارت‏ های میدانی، موضوع رصد سیستمی با استفاده از بانک اطلاعات بسیار غنی، علمی و اثربخش سامانه‏ ها و تحلیل اطلاعات موجود، به شکل جدی دنبال خواهد شد افزود: ما به دنبال اصلاح فرایندها هستیم به گونه‌ای که زمینه وقوع تخلف از میان برود و تداوم این کار و رمز موفقیت آن، توجه بیش از پیش به سیستم‌های پیشرفته مکانیزه نظارتی است. بنابراین در سال جاری محور برنامه ‏های سازمان، توجه ویژه و اساسی به مقوله بازرسی مجازی و الکترونیکی خواهد بود.

انتهای پیام

می فایل