اخبار مهم
Home / فرهنگی / ماجرای تنیسوری که شانسی برای پیروزی ندارد/ «گرداب» در رادیو جوان
484673_891.jpg

ماجرای تنیسوری که شانسی برای پیروزی ندارد/ «گرداب» در رادیو جوان

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری ، شبکه رادیویی جوان با پخش نمایش «گرداب» به استقبال هفته جدید می‌رود. نمایش «گرداب» به کارگردانی صدرالدین شجره و نویسندگی بابک صفی خانی به جنگ خندق و دلاوری های حضرت علی (ع) می پردازد.
 
این نمایش با هنرمندی محمد سعید سلطانی، سعیده فرضی، مجید حمزه، مهدی طهماسبی، احمد گنجی، احمد ایرانیخواه و شهریار حمزیان ار روز شنبه ساعت ۲۳:۳۰ روی آنتن رادیو نمایش می رود و محمد رضا قبادی فر افکتور و رضا طاهری صدابردار نمایش رادیویی گرداب هستند.
 
«روزها و آدم ها» از شبکه سلامت
 
همچنین سریال رادیویی «روزها و آدم ها» به نویسندگی سیما مبارک شاهی و کارگردانی ایوب آقاخانی از رادیو سلامت پخش می شود.
 
در «روزها و آدم ها» هنرمندانی چون مهین نثری، رویا فلاحی، فریدون محرابی، مرضیه صدرایی، نوشین حسن زاده، صفا آقاجانی و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش می پردازند.
 
این سریال رادیویی به تهیه کنندگی شهناز دهکردی، صدابرداری رضا طاهری و افکت محمدرضا قبادی فر از روز شنبه ساعت ۲۱:۳۰ بامداد روی آنتن رادیو سلامت می رود.
 
«امتیاز نهایی» در رادیو ورزش
 
در رادیو ورزش نیز نمایش «امتیاز نهایی» به کارگردانی اکبر زنجانپور ساعت ۱۳:۰۰ روی آنتن می رود.
 
«امتیاز نهایی» نوشته حسین یعقوبی درباره زندگی یک تنیسور سی و دو ساله است که قصد دارد برای آخرین بار در مسابقه تنیس شرکت کند اما به دلیل مصدومیت‌های پی‌درپی شانسی برای پیروزی ندارد. دوست او سعی دارد از این تصمیم منصرفش کند اما…
 
این نمایش رادیویی به تهیه‌کنندگی مهتاب امینی ضبط شده و بازیگرانی همچون مینو جبارزاده، باقر کریم‌پور، بیوک میرزایی، مسعود زنوزی‌راد، اکبر ملایی، نورالدین جوادیان، امیرعباس توفیقی، محمد آقامحمدی، نگین خواجه‌نصیر و شهریار حمزیان در آن بازی می‌کنند.
 
شبکه رادیویی فرهنگ این هفته نمایش های تک قسمتی متنوعی را ساعت ۱۳:۰۰ و شبکه تهران هم ساعت ۱:۳۰ دقیقه صبح نمایش های تک قسمتی روی آنتن می‌برد.

انتهای پیام/

می فایل