اخبار مهم
Home / فرهنگی / فهرست نویسندگان راه یافته به مرحله داوری جایزه «چهل» منتشر شد
465472_809.jpg

فهرست نویسندگان راه یافته به مرحله داوری جایزه «چهل» منتشر شد

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری به نقل از روابط‌ عمومی جایزه ادبی چهل، فهرست نهایی نویسندگانی که در جایزه ادبی «چهل» مورد داوری قرار می گیرند، منتشر شد. در نخستین دوره این جایزه ۱۸ داستان‌نویس ارزیابی و داوری می‌شوند. بنابر فراخوان منتشر شده فهرست نهایی این دوره از جایزه بسته و کار داوری آغاز شده است.
 
مکتب معاصر تهران بناست هرساله جایزه ادبی چهل را برگزار و امیدهای ادبیات داستانی ایران را معرفی کند. این جایزه آثار داستان نویسان ۳۵ تا ۴۰ سالی را که حداقل سه کتاب منتشر کرده اند داوری می کند، بر این اساس اسامی نهایی این دوره از جایزه عبارت است از آرش آذرپناه، پیمان اسماعیلی، حامد اسماعیلیون، تکتم توسلی، علی چنگیزی، حامد حبیبی، مریم حسینیان، فرزام شیرزادی، مهرداد صدقی، محمد طلوعی، اولدوز طوفانی، منصور علیمرادی، مرتضی کربلایی‌لو، شاهرخ گیوا، شیوا مقانلو، مهدی یزدانی‌خرم، فرشته نوبخت، شهریار وقفی‌پور.
 
سمیرا سپهرنیا دبیر اجرایی این دوره از جایزه چهل را به عهده دارد و علی خدایی مشاور معتمد نخستین دوره جایزه ادبی چهل است. بلقیس سلیمانی، ناهید طباطبایی، فرشته احمدی، محمدحسن شهسواری و محمد حسینی نیز هیئت امنای داوری این جایزه را بر عهده دارند. اسامی نهایی داورانی که در این دوره از جایزه کار داوری را بر عهده دارند نیز همزمان با برگزاری جایزه منتشر خواهد شد.
 
دبیرخانه این جایزه، مستقر در محل مکتب تهران به آدرس تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان آبان جنوبی، کوچه کیوان، پلاک هشت واقع شده است. اساسنامه جایزه ادبی چهل در سایتmaktabetehran.com برای عموم علاقه مندان قابل دسترسی است.

انتهای پیام/

می فایل