اخبار مهم
Home / اجتماعی / فرار دختر افغان از ازدواج اجباری/ با پسر مورد علاقه ام ازدواج کردم
480778_126.jpg

فرار دختر افغان از ازدواج اجباری/ با پسر مورد علاقه ام ازدواج کردم

به گزارش خبرنگار گروه جامعه سایت خبری، چهارم فروردین امسال مردی افغان با مراجعه به دادسرای امور جنایی از مفقود شدن دختر ۱۴ ساله اش خبر داد.

مرد میانسال در شکایتش مدعی شد دختر کوچکم به نام رحیمه روز گذشته ساعت ۱۱از خانه خارج شد و دیگر به خانه بازنگشت. هر چه با او تماس گرفتم جوابگوی تلفن همراهش نبود،قرار بود به زودی دخترم با پسر خاله ۲۴ ساله اش ازدواج کند.


با اظهارات پدر میانسال تحقیقات برای شناسایی دختر نوجوان آغاز شد. بررسی ها نشان می داد رحیمه از چند روز قبل با پسر ۱۸ ساله ای در ارتباط بوده است با شناسایی هویت پسر افغان بنام مراد خانه او شناسایی شد.با حضور ماموران در محل زندگی مراد خانواده او مدعی شدند پسرشان روز گذشته از خانه خارج شده و باز نگشته است.

سرانجام صبح امروز مراد و رحیمه با مراجعه با دادسرای امور جنایی مدعی شدند با یکدیگر ازدواج کردند، دختر افغان به بازپرس پرونده گفت پدرم قصد داشت مرا به زور به پسرخاله ام که ده سال از من بزرگتر بود بدهد من مخالف این ازدواج بودم، به همین دلیل با مراد پسر مورد علاقه ام فرار کرده و  همان روز به عقد موقت او در آمدم. آقای قاضی من همسر دارم و نمی خواهم به خانه پدری ام برگردم.

با حضور دختر ۱۴ ساله در دادسرای امور جنایی و اظهاراتش  بازپرس سهرابی پرونده مختومه اعلام کرد.

انتهای پیام//

می فایل