اخبار مهم
Home / سیاسی / عربستان چشم دیدن مقاومت را ندارد
366922_288.jpg

عربستان چشم دیدن مقاومت را ندارد

به گزارش گروه سیاسی سایت خبری، امیر کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش طی سخنانی در همایش طب رزم در جنگهای آینده اظهار داشت: امروز در دنیا تنها نظامی که از نعمت ولایت بعنوان بالاترین نعمت خدا برخوردار است نظام مقدس ماست و ما نیز اگر در مسیر ولایت قرار بگیریم گمراه نخواهیم شد.
وی با بیان اینکه بخش اعظمی از طرح جامع نزاجا در حال انجام است، گفت: تمامی ساختار اداره بهداشت و درمان با هدف چابک سازی، دچار تحول و دگرگونی شده و در آینده بجای رئیس اداره بهداشت و درمان، فرمانده بهداشت و درمان خواهیم داشت.
حیدری وجود شبکه امدادگر و نجات بخش امداد و درمان را اجتناب ناپذیر دانست و گفت: وقتی ابزار جدید وارد جنگ می‌شود، اداره بهداشت و درمان هم بایستی خودش را متناسب با پیشرفت‌ها تجهیز کند.
جانشین نزاجا تصریح کرد: نمی‌توان در جنگی که احتمال استفاده از سلاح اتمی و شیمیایی و بمب‌های اورانیومی در آن وجود دارد، از طب رزم سنتی استفاده کرد، لذا بهداشت و درمان باید خودش را مجهز به علم روز کند.
وی با تاکید بر لزوم چابک‌سازی در ساختار اظهار داشت: ما امروز با کمبود پرستار در نیروی زمینی ارتش مواجه هستیم.
حیدری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ما امروز شاهد جنگهای ترکیبی با نوع نیابتی هستیم، افزود: این جنگ نیابتی یعنی کشوری مثل عربستان که چشم دیدن مقاومت و سوریه را ندارد، گروهک‌هایی را تجهیز کرده و در راستای اهدافش به جنگ فرستاده و خودش مستقیم وارد نشده است.
انتهای پیام/

می فایل