اخبار مهم
Home / فرهنگی / طرح عیدی کتاب و اینترنت به‌نفع کودکان معلول تمدید شد
460578_684.jpg

طرح عیدی کتاب و اینترنت به‌نفع کودکان معلول تمدید شد

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری ،براساس تفاهم‌نامه انتشارات آرادمان با یک حامی فرهنگی و مجموعه ماهان‌ نت‌، در طرح «عشق و آینه»، بسته‌های کتاب در حوزه‌ی ادبیات و روان‌شناسی در دو سطح به‌همراه سرویس اینترنتی پرسرعت ماهان نت تهیه شده است که کل (صددرصد) وجه پرداختی بابت هر بسته، به‌شکل لوازم بهداشتی و اقلام غذایی، به یکی از آسایشگاه‌های کودکان معلول در شرق تهران اهداء خواهد شد.

*بسته‌ی «کاخ رؤیاها» به‌بهای ۵۰ هزار تومان، حاوی دست‌کم ۵۵ هزارتومان کتاب‌های مختلف به‌همراه سرویس ۶ ماهه اینترنت پرسرعت ماهان نت 

*بسته‌ی «نوبت ماهیگیری» به‌بهای ۱۰۰ هزار تومان، حاوی دست‌کم ۱۱۳ هزار تومان کتاب‌های مختلف به‌همراه سرویس ۱۰ ماهه اینترنت پرسرعت ماهان نت 

خریداران به‌همراه بسته‌ها کُدی دریافت می‌کنند که با ارسال آن به سامانه پیامکی و تلگرامی، از ۶ تا ۱۰ ماه اینترنت رایگان ماهان نت بهره‌مند می‌شوند. شهروندان غیر تهرانی و ساکنان نقاطی که تحت پوشش شرکت مخابرات در ارایه سرویس نیستند، آنتی ویروس اورجینال ۳ ماهه برای موبایل و لپ تاپ دریافت خواهند کرد.

همچنین ارسال کتاب‌ها به نشانی‌های تهران، به‌صورت رایگان و خارج از تهران و نیز خارج از کشور، به‌شکل ۵۰ درصد هزینه‌ پست سفارشی محاسبه خواهد شد.
 
این طرح تا پایان فروردین‌ماه برقرار خواهد بود.
نحوه سفارش:
از طریق پست الکترونیکی:  
aradman.pub@gmail.com
و شماره تلفن ۰۹۱۲۲۲۴۲۹۰۲ یا اینستاگرام انتشارات آرادمان.
همچنین شماره ۸۷۲۷۷ داخلی ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۴ یا شماره تلگرام ۰۹۲۱۰۹۲۹۶۲۹ ماهان نت برای فعال‌سازی سرویس اینترنت پرسرعت، آماده پاسخگویی است. ADSL2+
**از این طریق، کتاب و اینترنت عیدی بدهید و با یک تیر، چند نشان را هدف بگیرید
لطفا این اعلان را به هر طریقی که صلاح می‌دانید، بازنشر دهید؛ تا با افزایش تعداد حامیان، تعداد آسایشگاه‌های تحت پوشش طرح، افزایش یابد.

آخرین خبرهای مربوط به طرح «عشق و آینه» و تصاویر مربوط به این اقدام خیریه را از طریق اینستاگرام و کانال تلگرام انتشارات آرادمان پیگیری کنید:
instagram: aradmanpub
telegram: @aradmanpub
 
انتهای پیام/

می فایل