اخبار مهم
Home / فرهنگی / شهرام‌نیا: نگرانی بابت پیشرفت شهر آفتاب بسیار کم شده است
369074_737.jpg

شهرام‌نیا: نگرانی بابت پیشرفت شهر آفتاب بسیار کم شده است

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری، شورای برنامه ریزی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور مدیران کمیته های مختلف این نمایشگاه تشکیل جلسه داد.
 
در این جلسه امیرمسعود شهرام نیا؛ قائم مقام و معاون اجرایی نمایشگاه کتاب با ارائه گزارشی از روند اجرایی فعالیت‌ها در شهر آفتاب گفت: در حال حاضر نگرانی بابت پیشرفت کارها در شهر آفتاب بسیار کم شده و سرعت انجام کارهای مروبط به آماده سازی شهرآفتاب برای نمایشگاه با سرعت بیشتری در حال انجام است.
 
وی ضمن اشاره به جانمایی اولیه فضاهای عمومی نظیر استراحتگاه‌ها و نمازخانه‌ها اظهار داشت: رصد فعالیت‌های مربوط به آماده سازی و کنترل پروژه توسط هیئت سه نفره متشکل از نماینده معاونت فرهنگی، نماینده تشکل‌های نشر و نماینده شهرداری تهران انجام می‌شود.
 
شهرام‌نیا با تشریح فضای مسقف موجود در شهر آفتاب و فضاهای باز مناسب برای سازه‌بندی گفت: مسئولان شهرداری در تلاش هستند تا سازه ها از کشورهای ترکیه و امارات وارد شوند و بخش کمی هم سازه‌های موجود استفاده شود.
 
همچنین در این جلسه سیاست‌ها و راهبردهای بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که به تصویب شورای سیاستگذاری این نمایشگاه رسیده است به مدیران کمیته ها ابلاغ شد.
 
در این جلسه مقرر شد مدیران کمیته‌ها نسبت به اعلام شرح برنامه‌ها و امکانات مورد نیاز خود در اسرع وقت اقدام کنند.
 
انتهای پیام/  
 

می فایل