اخبار مهم
Home / فضای مجازی / شعبده بازی که حقه‌اش نگرفت +تصاویر
464655_204.jpg

شعبده بازی که حقه‌اش نگرفت +تصاویر

به گزارش گروه فضای مجازی سایت خبری، شعبده بازان با حقه‌های جالبی که به کار می‌برند باعث سرگرمی افراد ‌می‌شوند اما همیشه این حقه‌ها نمی‌گیرند.

اسم بسیاری از شعبده بازان مشهور مانند هودینی یا کریس انجل را بسیار شنیده‌ایم که با شعبده بازی خود باعث شگفتی همگان شده‌اند.

این افراد یک شبه به این توانایی نرسیدند، بلکه با تلاش و کوشش بسیار توانستند به این شهرت برسند و مردم را این‌ چنین سرگرم کنند.

البته این افراد همیشه موفق نبودند و گاهی هم هنگام اجرا دچار مشکل می‌شدند. «دینامو» هم یکی از این شعبده بازان است که مدتی است شهرت یافته.

او شعبده بازه موفقی بود البته تا آخرین اجرای تلوزیونی او که در مقابل ۱۰ هزار تماشاچی حاضر در صحنه و تعداد بسیار زیاد دیگری که از پای تلوزیون شاهد این اجرا بودند.

او از دو نفر از حضار درخواست کرد تا روی صحنه بیایند. او تلفن همراه یکی از آن‌ها را گرفت و با حقه‌ای داخل بطری خالی شیشه‌ای انداخت.

 از فرد دیگر درخواست کرد تا به آن شماره زنگ بزند اما متاسفانه هر چه او تماس می‌گرفت، تلفن داخل بطری زنگ نخورد.

متاسفانه بار دیگر قانون مورفی حکم‌فرما شد و این شعبده باز جوان نتوانست حقه‌اش را عملی کند و درمقابل ۱۰ هزار بیننده حاضر و دیگر افرادی که از تلوزیون بیننده بودند ضایع شد.

شعبده بازی که حقه‌اش نگرفت +تصاویر

او حتی نتوانست تلفن همراه را از داخل بطری خارج کند و به ناچار فردی از پشت صحنه بطری را گرفته و پشت صحنه برد و به احتمال زیاد شیشه را شکست چرا که بعد از چند دقیقه تلفن همراه را به صاحبش بازگرداند.

/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل