اخبار مهم
Home / فضای مجازی / شرط عجیب پدر برای عقد دختر ۱۴ ساله‌اش
486911_909.jpg

شرط عجیب پدر برای عقد دختر ۱۴ ساله‌اش

به گزارش گروه فضای مجازی سایت خبری، ۴ فروردین‌ماه امسال مرد ۴۵ساله‌ای به اداره پلیس رفت و از ربودن دختر ۱۴ساله‌اش خبر داد. او گفت:دخترم شب گذشته برای خرید از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت. من احتمال می‌دهم كه پسرجوانی او را ربوده است چرا كه از چند روز پیش متوجه رابطه پنهانی او با پسرجوانی به نام محمد شده بودم. به دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران تحقیقات كارآگاهان در این خصوص آغاز شد. آنها راهی خانه پسر جوان شدند.

پدر او می‌گفت كه پسرش مدتی قبل با دخترنوجوانی به خانه آمده بود اما حالا از او خبری ندارد. با این حال روز دوشنبه ۲۳ فروردین‌ماه بود كه پدرمحمد همراه پسر و دختر ناپدید شده به دادسرای امور جنایی رفت. آنجا بود كه مشخص شد محمد در تعطیلات نوروز دخترنوجوان را به عقد خود درآورده است.

این دختر نوجوان منكر آدم‌ربایی شد و به قاضی چنین گفت: چند وقت پیش مادرم فوت شد. مدتی كه گذشت متوجه شدم پدرم قصد ازدواج مجدد دارد. من مخالفتی نداشتم اما وقتی فهمیدم دختری كه قرار است، نامادری‌ام شود، همسن و سال من است جا خوردم. پدرم عاشق دختری ۱۴ساله شده بود و او را از پدرش خواستگاری كرده بود. وقتی شرط پدر آن دختر را برای ازدواج دخترش با پدرم شنیدم حسابی به‌هم ریختم.

پدر آن دختر شرط گذاشته بود درصورتی با این ازدواج موافقت می‌كند كه مرا به عقد یكی از بستگانش كه مردی ۴۰ساله بود درآورد. پدرم هم به‌خاطر خودش شرط پدرزن آینده‌اش را پذیرفته بود. وی ادامه داد: وقتی این را شنیدم مخالفت كردم اما پدرم مرا تهدید به قتل كرد.

من هم از خانه فرار كردم و همان روز پیش پسر مورد علاقه‌ام كه ۱۸ساله است رفتم و موضوع را برایش تعریف كردم. او وقتی وضعیت مرا دید پیش یكی از روحانیون هم‌وطن خود رفتیم و با هم نامزد شدیم. هیچ زور و اجبار و آدم‌ربایی در میان نبود. من برای فرار از ازدواج اجباری مجبور به فرار از خانه و عقد پنهانی با پسر موردعلاقه‌ام شدم.

قاضی پس از شنیدن اظهارات دختر جوان، پرونده شكایت پدر وی درخصوص آدم‌ربایی را مختومه اعلام كرد.

/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل