اخبار مهم
Home / سیاسی / سرود ۱۳۹۵ نفره دانش‌آموزی در برنامه استقبال از دولت در سمنان اجرا می‌شود
484819_148.jpg

سرود ۱۳۹۵ نفره دانش‌آموزی در برنامه استقبال از دولت در سمنان اجرا می‌شود

به گزارش گروه سیاسی سایت خبری، حجت‌الله یحیایی در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان سمنان اظهار داشت: آموزش‌وپرورش سمنان با همکاری مراکز آموزش متوسطه دخترانه دوره اول و مساعدت معاونت پرورشی و فرهنگی اداره‌کل و سازمان دانش‌آموزی استان سمنان سرود ۱۳۹۵ نفره دانش‌آموزی را در روز سی و یکم فروردین‌ماه جاری در مجموعه ورزشی تختی اجرا می‌کند.

وی تصریح کرد: در همین راستا، متن اشعار به همراه فایل موسیقی بی‌کلام و با کلام اثر برای تمرین و آماده‌سازی دانش‌آموزان مدارس ارسال‌شده است.

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی اداره آموزش‌وپرورش شهرستان سمنان افزود: با توجه به فرصت محدود برای تمرین سرود، تمهید مقدمات و ارائه موافقت‌های لازم برای آماده‌سازی اثر انجام‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تجارب ارزشمند و همکاری مربیان پرورشی سمنان در برنامه‌های پیشین این مدیریت و به‌ویژه همسرایان فجر، پیش‌بینی‌ می‌شود اجرای خوبی توسط دانش‌آموزان صورت گیرد.

یحیایی بابیان اینکه باید استقبالی شایسته و درخور رئیس‌جمهور در سمنان صورت گیرد گفت: با توجه به اینکه رئیس‌جمهور فرزند این استان است و چشم رسانه‌های داخلی و خارجی به این سفر است، باید استقبالی شایسته صورت بگیرد.

انتهای پیام/

می فایل