اخبار مهم
Home / سبک زندگی / سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟
23853_390.jpg

سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟

طبق معمول همیشه، با رسیدن به سال جدید، دنیای مد هم خانه تکانی می‌کند و لباس‌هایش را عوض می‌کند .رنگ سال واژه‌ای است که همیشه برای طرفداران و همراهان مد آشنا بوده و جذابیت دارد. مطمئنا اگر شما هم یکی از این افراد هستید، دوست دارید بدانید سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟ موسسه پنتون (Pantone) از سال ۲۰۰۰ میلادی رنگ مد سال را انتخاب و اعلام می‌کند. با اینکه این کمپانی به طور غیر رسمی به ارائه رنگ سال پرداخته است اما هم اکنون از او به عنوان برند مد یاد می‌شود و بسیاری تابع این کمپانی می‌باشند. حال سوال اینجاست که کمپانی پنتون چگونه رنگ سال ۲۰۱۶ را انتخاب می‌کند؟ این شرکت آمریکایی با ارائه ۱۰ رنگ و نظرسنجی مردمی با توجه به رای و نظر مردم دو رنگ را انتخاب کرده است. در ادامه همراه مجله اینترنتی infdqa باشید تا این دو رنگ سال جدید را با هم بررسی کنیم .

  رنگ سال 95 - رنگ مد سال 95 - سال 95 چه رنگ لباسی مد است؟

شما را به دنیای مد و فشن دعوت می‌کنیم. جالب است بدانید رنگ‌هایی که امسال ( ۲۰۱۶ – ۹۵ ) برای رنگ مد انتخاب شده‌اند ، رنگ‌های پرفروش و پرطرفداری نیستند. ملاک انتخاب رنگ مد هر سال، پاسخگویی به همه نیازهای دنیای مد می‌باشد . رنگ اول صورتی ملایم(Rose Quart)  می‌باشد و رنگ دوم آبی روشن(Serenity)  است. رنگ آبی و صورتی هر دو نشان از متانت و آرامش می‌باشند.

  رنگ سال 95 - رنگ مد سال 95 - سال 95 چه رنگ لباسی مد است؟


رنگ صورتی ملایم ( :(Rose Quart

از رنگ صورتی ملایم به عنوان رنگ آرامش دهنده نیز یاد می‌شود؛ زیرا برگرفته از سنگ کوارتز می‌باشد و برای سال ۲۰۱۶ انتخاب شده است. بالاخره از میان ده رنگ مختلف که کاندیدای مد سال ۲۰۱۶ بودند، رنگ رز کوارتز یا همان صورتی ملایم به عنوان اولین رنگ سال ۹۵ انتخاب شد.

  رنگ سال 95 - رنگ مد سال 95 - سال 95 چه رنگ لباسی مد است؟رنگ آبی روشن (Serenity):

آبی روشن نیز حس آرامش را در فرد ایجاد می‌کند و این رنگ نیز در کنار رنگ صورتی ملایم یک ترکیب عالی و بانشاط را ایجاد می‌کند. 
  رنگ سال 95 - رنگ مد سال 95 - سال 95 چه رنگ لباسی مد است؟
  رنگ سال 95 - رنگ مد سال 95 - سال 95 چه رنگ لباسی مد است؟
گردآوری: مجله اینترنتی infdqa

می فایل