اخبار مهم
Home / اجتماعی / سازمان انتقال خون هیأت امنایی شد/خبر خوش برای کارکنان سازمان انتقال خون
402142_454.jpg

سازمان انتقال خون هیأت امنایی شد/خبر خوش برای کارکنان سازمان انتقال خون

به گزارش گروه جامعه سایت خبری، بهادر کاظمی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اعلام کرد: با ابلاغ هیات امنای موسسه تحقیقات علوم پزشکی ایران، سازمان انتقال خون تابع مصوبات آن هیات امنا شد.

وی همچنین از صدور احکام کارکنان سازمان انتقال خون بر مبنای این تغییر خبر داد و گفت: بدین ترتیب بخشی از زحمات همکاران جبران می‌شود و این تغییر موجب افزایش دریافتی کارکنان خواهد شد.

بهادر کاظمی افزود: یکی از موارد افزایش حقوق مربوط به ضرایب افزایش فوق العاده شغل اعضای غیر هیات علمی موسسات آموزش عالی مندرج در آیین نامه اداری و استخدامی است و افزایش دوم مربوط می‌شود به اعمال فوق العاده ویژه برای ۲۵ درصد از مشاغل سازمان که یکی از بندهای مصوبه هیأت امنا است.

وی افزود: این مزایا بخش عمده کارکنان سازمان انتقال خون را در بر می‌گیرد و شامل بخش‌های اداری نیز می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان انتقال خون در مورد کارکنان قراردادی گفت: در آیین نامه اداری استخدامی که به آن اشاره شد، بند یاد شده شامل کارکنان رسمی، پیمانی و طرحی است که برای کارکنان قراردادی دستور العملی در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دردست تهیه است که پس از تصویب درهیات امنای  موسسه تحقیقات علوم پزشکی ایران اجرایی خواهد شد. اگر این مصوبه تا پایان سال ابلاغ نشود، به طریق دیگر برای کارکنان قراردادی پرداخت‌هایی خواهیم داشت.

انتهای پیام/

می فایل