اخبار مهم
Home / سبک زندگی / زیباترین نمونه‌های تزیین کادوی ولنتاین
61538_550.jpg

زیباترین نمونه‌های تزیین کادوی ولنتاین

چیزی تا روز ولنتاین نمانده و بدون شک، همه کسانی که به این روز علاقمندند و آن را جشن می‌گیرند مدتی است درگیر تهیه و تدارک کادو و سوپرایز کردن و خوشحال کردن طرف مقابل خود هستند. خیلی از افراد به خاطر نداشتن وقت یا هر دلیل دیگری، به خرید پک‌های آماده که شامل یک خرس عروسکی، تعدادی شکلات و قلب قرمز هستند بسنده می‌کنند اما در این میان برخی افراد نیز هستند که خودشان هدیه طرف مقابل را با ذوق و سلیقه شخصی خود تهیه می‌‌کنند که این کار ارزش بسیار بالایی دارد.
بسیاری از افراد نیز وسایل مختلف کادویی را تهیه کرده و مجموعه هدایای تهیه شده را خودشان با سلیقه خود تزیین می‌کنند. 
فرقی ندارد جزو کدام دسته از افراد بالا هستید، با مشاهده نمونه‌های زیبای تزیین کادوی ولنتاین که در زیر آمده، عشق خود را به بهترین شکل خوشحال کنید.

مجموعه تزیین کادوی ولنتاین:

یکی از رایج‌ترین راه‌های تزیین کادوی ولنتاین استفاده از باکس‌ یا جعبه‌های مقوایی یا فلزی است که معمولا به رنگ قرمز انتخاب می‌شوند و داخل آن‌ها با انواع شکلات،‌اسمارتیز، آب نبات، عروسک های خرس کوچک یا بزرگ، قلب‌های نمدی یا کاغذی و … تزیین می‌شود. شما می‌توانید به جای این موارد و یا در کنار آن‌ها، چند عدد از عکس‌های تکی یا دو نفره خود و عشق‌تان را نیز چاپ کرده و لابه‌لای کادوها قرار دهید تا حسابی سوپرایز شود.
تزیین کادوی ولنتاین، ایده های خلاقانه برای کادوی ولنتاین، عکس ولنتاین

تزیین کادوی ولنتاین

شما در کنار عروسک‌ خرس ولنتاین، از یک یا چند عدد شاخه گل رز قرمز نیز می‌توانید استفاده کنید. همان‌طور که می‌دانید رز قرمز نماد عشق و دوست داشتن است و تزیین کادوی ولنتاین با چند عدد رز قرمز، زیبایی و خاص‌بودن عشق شما را دوچندان می‌کند.
تزیین کادوی ولنتاین، عروسک ولنتاین امسال
تزیین کادوی ولنتاین، ساخت هدیه ولنتاین

تزیین کادوی ولنتاین

یکی دیگر از کارهایی که برای متفاوت‌تر بودن کادوی ولنتاین می‌توانید انجام دهید تهیه کوکی ولنتاین، شکلات ولنتاین و یا چند عدد کاپ کیک خوشمزه خانگی است. بعد از آماده شدن این خوشمزه‌های خانگی می‌توانید آن‌ها را در کنار دیگر کادوها به عشق‌تان هدیه کنید.
تزیین کادوی ولنتاین، کوکی ولنتاین، کیک ولنتاین، خرس ولنتاین
تزیین کادوی ولنتاین، کوکی ولنتاین، کادوی ولنتاین
تزیین کادوی ولنتاین، شیشه شکلات ولنتاین، عکس کادو ولنتاین

تزیین کادوی ولنتاین

یک ایده بسیار ساده اما زیبای دیگر این است که با استفاده از چند رنگ پارچه نمدی، تعدادی گل‌برگ در اندازه‌های متفاوت تهیه کنید و بعد این گل‌برگ‌ها را دور آبنبات‌های چوبی آماده بچسبانید و یک گل آبنباتی تهیه کنید. با این کار یک هدیه خوشمزه و زیبا و متفاوت دست ساز خواهید داشت.
تزیین کادوی ولنتاین، تزیین شکلات ولنتاین، روز ولنتاین، عکس ولنتاین
تزیین کادوی ولنتاین، خرس ولنتاین، تزیین داخل جعبه کادوی ولنتاین
مجله اینترنتی infdqa

می فایل