اخبار مهم
Home / سبک زندگی / زیباترین مجموعه تزیین گل ولنتاین (عکس دسته گل برای ولنتاین)
62077_645.jpg

زیباترین مجموعه تزیین گل ولنتاین (عکس دسته گل برای ولنتاین)

در تمام کشورها، عاشق و معشوق برای آنکه بتوانند احساسات خود را ابراز کنند، از راه‌های زیادی استفاده می‌کنند. بعضی افراد با صحبت کردن، برخی دیگر با نامه نوشتن، برخی با یک نگاه عاشقانه و برخی با یک جمله ساده به کسی که دوستش دارند ابراز عشق می‌کنند. اما معمول‌ترین راه ابراز علاقه، تقدیم گل به کسی است که دوستش داریم.
در واقع خود گل سمبل و نماد عشق است. گل‌ها به دليل تنوع نامحدودشان، در هر شرايطي معاني ويژه و خاصي داشته و تاثير جاودانه‌اي بر هديه شوندگان خود دارند. آگاهي از معاني رنگ گل‌ها، تعداد شاخه‌هاي گل در يک دسته و غيره مي‌تواند ما را در اهداي درست و افزايش تاثيرگذاري آنها ياري دهد. فراموش نکنيد که لازم نيست حتما منتظر موقعيت و اتفاق خاصي براي هديه گل به کساني که دوستشان داريد باشيد، در حقيقت گل هديه ايست که اگر به صورت غير منتظره تقديم شود ارزش بيشتري دارد.
با این حال در برخی مناسبت‌های خاص،‌ هدیه دادن و هدیه گرفتن گل به رسم و قانونی نانوشته درآمده که از آن جمله می‌توان به روز ولنتاین اشاره نمود. 
هر ساله در روز ولنتاین، میلیون‌ها شاخه یا دسته گل  برای ولنتاین آن هم از نوع رز قرمز، سفید یا صورتی بین عشاق جهان ردوبدل می‌شود که رسمی است بسیار زیبا و نشان از توجه و محبت افراد به یکدیگر دارد. 
هر رنگ گل نماد خاصی است و مشهور است که رز قرمز کم رنگ نشانه “دوستت دارم” مي‌باشد و رز قرمز پر رنگ به معني “زيبايي بي انتهاست”.
رز صورتی کم رنگ به معنی تحسین، ستایش، وقار و شایستگی و زیبایی می باشد و رز صورتی پر رنگ به معنی تشکر از طرف مقابل است.
رزسفید به معنی عشق روحانی و پاک است و در دسته گل عروس به معنی احساس عاشقانه شادی آور و همچنین عشق مبارک و فرخنده میباشد. پاکی، معصومیت، سکوت، فروتنی و احترام دگر معانی آن است و با هدیه دادن این گل به طرف مقابل نشان خواهید داد که عشق و احترام شما نسبت به وی عمیق و خالصانه است.
همچنین گفته می‌شود که ترکیبی از گل رز سفید و سرخ نشانی از سازش  و اتحاد است و  تقدیم گل رز کاملا شکفته نشانی از اینکه “من متعهد به تو هستم ، هنوز دوستت دارم.”
آنچه مسلم است این است که برای ابراز عشق حتما نیاز به گل و شکلات و هدایای گران‌قیمت ریز و درشت نیست. در اصل، عشق و علاقه احساسی است درونی که می‌توان آن را به روش‌های بسیار متفاوتی ابراز نمود. اما اگر جزو آن دسته افراد هستید که به تقدیم گل به عنوان نمادی از عشق و محبت اعتقاد دارید، می‌توانید نمونه‌های بسیار زیبای تزیین گل ولنتاین که در ادامه آمده را تماشا کرده و از این طرح‌ها و تزیینات ایده بگیرید و از آن‌ها استفاده کنید. با ما همراه باشید.

تزیین گل ولنتاین:

امیدواریم از این مجموعه تزیین گل ولنتاین لذت برده باشید و از آن‌ها برای هدیه روز ولنتاین ایده بگیرید.

گردآوری: مجله اینترنتی infdqa

می فایل