اخبار مهم
Home / فضای مجازی / زیباترین رینگ‌های استاندارد خودروها + تصاویر
resized_483078_177.jpg

زیباترین رینگ‌های استاندارد خودروها + تصاویر

به گزارش گروه فضای مجازی سایت خبری، امروزه استانداردهای سخت‌گیرانه‌ ایمنی و مسایل آیرودینامیکی نقش بسیار مهمی در طراحی خودروها دارند و شاید بتوان گفت که تا حدودی طراحان را در این زمینه محدود کرده‌اند اما با این وجود ما در یکی از طلایی ترین عصر‌های طراحی خودرو قرار داریم. سازندگان خودرو در زمینه‌ طراحی و تولید رینگ‌ها پیشرفت بسیار زیادی کرده‌اند و چه در نمونه‌های استاندارد و چه در نمونه‌های موجود در بازار شاهد طرح‌های بسیار جالبی برای رینگ‌ها هستیم. در ادامه قصد داریم تا زیباترین رینگ‌هایی را که به طور استاندارد توسط سازندگان عرضه می‌شوند را معرفی کنیم.

رینگ‌های ۱۰ پره ‌ی آئودی R8 – مدل ۱۰ سیلندر R8 جدید با این رینگ‌های زیبا عرضه می‌شود. این رینگ‌ها در عین اینکه دارای طرح مسابقه‌ای کلاسیک هستند از طراحی مدرن نیز برخوردارند.

ولوو S60 و V60 پلستار -  ولوو با عرضه‌ مدل‌های پلستار طیف جدید از خودروهای اسپرت را به محصولاتش اضافه کرده است. این مدل ها شاید توان رقابت با بی ام و M4 را نداشته باشند اما وجود کمک فنر‌های ساخت اوهلم، فنربندی سفت تر، ترمزهای برمبو و لاستیک‌های پایلوت سوپر اسپرت میشلین نشان می‌دهند که پلستار ها کارشان را خوب بلندند. تکمیل کننده‌ این مشخصات جالب، رینگ‌های زیبایی است که برای این مدل‌ها در نظر گرفته شده است.
ولوو S60 و V60 پلستار – ولوو با عرضه‌ مدل‌های پلستار طیف جدید از خودروهای اسپرت را به محصولاتش اضافه کرده است. این مدل ها شاید توان رقابت با بی ام و M4 را نداشته باشند اما وجود کمک فنر‌های ساخت اوهلم، فنربندی سفت تر، ترمزهای برمبو و لاستیک‌های پایلوت سوپر اسپرت میشلین نشان می‌دهند که پلستار ها کارشان را خوب بلندند. تکمیل کننده‌ این مشخصات جالب، رینگ‌های زیبایی است که برای این مدل‌ها در نظر گرفته شده است.

فورد موستانگ شلبی GT350R - این رینگ‌ها شاید از لحظ ظاهری یکی از ساده‌ترین رینگ‌های این لیست باشند اما دلیل قانع کننده‌ای برای حضور آنها در این لیست وجود دارد و آن ساخته شدن این رینگ‌ها با فیبرکربن است. فورد با تولید انبوه رینگ‌های فیبرکربنی دست همه‌ی رقبا را بسته است. این رینگ‌ها نسبت به نمونه‌های آلومینیومی دارای وزن کمتر و استحکام بالاتری هستند.
فورد موستانگ شلبی GT350R – این رینگ‌ها شاید از لحظ ظاهری یکی از ساده‌ترین رینگ‌های این لیست باشند اما دلیل قانع کننده‌ای برای حضور آنها در این لیست وجود دارد و آن ساخته شدن این رینگ‌ها با فیبرکربن است. فورد با تولید انبوه رینگ‌های فیبرکربنی دست همه‌ی رقبا را بسته است. این رینگ‌ها نسبت به نمونه‌های آلومینیومی دارای وزن کمتر و استحکام بالاتری هستند.

 جگوار F-Type R-Storm - جگوار استورم مجهز به یکی از گرانقیمت ترین رینگ‌های لیست است. دلیل این امر هم این است که این رینگ‌ها تنها به همراه ترمزهای کربن سرامیکی به قیمت ۱۲ هزار دلار قابل سفارش هستند. طراحی این رینگ ها به شکل دانه‌ی برف بوده و در ترکیب با ظاهر جگوار اف تایپ، آنقدر زیبا هستند که کاملا ارزش پرداخت این قیمت را دارند.
جگوار F-Type R-Storm – جگوار استورم مجهز به یکی از گرانقیمت ترین رینگ‌های لیست است. دلیل این امر هم این است که این رینگ‌ها تنها به همراه ترمزهای کربن سرامیکی به قیمت ۱۲ هزار دلار قابل سفارش هستند. طراحی این رینگ ها به شکل دانه‌ی برف بوده و در ترکیب با ظاهر جگوار اف تایپ، آنقدر زیبا هستند که کاملا ارزش پرداخت این قیمت را دارند.

مزدا میاتا - رینگ‌های برند BBS در مزدا میاتا بصورت سفارشی قابل دریافت هستند اما ایراد آن‌ها در این است که قیمت بالایی دارند. اما بدون آنها نیز مزدا میاتا بطور استاندارد دارای رینگ‌های هشت پر زیبایی است که در طراحی آنها از رینگ‌های نسل اول این خودرو الهام گرفته شده است. نکته‌ دیگر این رینگ‌ها دارا بودن چهار پیچ در هر چرخ است.
مزدا میاتا – رینگ‌های برند BBS در مزدا میاتا بصورت سفارشی قابل دریافت هستند اما ایراد آن‌ها در این است که قیمت بالایی دارند. اما بدون آنها نیز مزدا میاتا بطور استاندارد دارای رینگ‌های هشت پر زیبایی است که در طراحی آنها از رینگ‌های نسل اول این خودرو الهام گرفته شده است. نکته‌ دیگر این رینگ‌ها دارا بودن چهار پیچ در هر چرخ است.

سوبارو WRX STI لیمیتد - رینگ‌های ساخت BBS همیشه در بین خودرودوستان طرفداران زیادی داشته اند. سوبارو هم مدل لیمیتد WRX STI را با رینگ‌هایی از این برند عرضه می‌کند. اگر می خواهید سوباروی شما شبیه ماشین کالین مک‌ری شود، کافی است که این رینگ‌ها را به رنگ طلایی سفارش دهید.
سوبارو WRX STI لیمیتد – رینگ‌های ساخت BBS همیشه در بین خودرودوستان طرفداران زیادی داشته اند. سوبارو هم مدل لیمیتد WRX STI را با رینگ‌هایی از این برند عرضه می‌کند. اگر می خواهید سوباروی شما شبیه ماشین کالین مک‌ری شود، کافی است که این رینگ‌ها را به رنگ طلایی سفارش دهید.

هوندا سیویک تایپ R - چه کسی رینگ‌های مشکی با نوار قرمز رنگ دورشان را دوست ندارد؟ هوندا سیویک تایپ آر به خودی خود دارای طراحی رادیکال و خیره کننده‌ای است و این رینگ‌ها نیز زیبایی آن را دوچندان کرده‌اند. هوندا سیویک تایپ آر سفید رنگ با این رینگ‌ها به نوعی قصد ادای احترام به خودروهای مسابقه‌ای کلاسیک هوندا را دارد.
هوندا سیویک تایپ R – چه کسی رینگ‌های مشکی با نوار قرمز رنگ دورشان را دوست ندارد؟ هوندا سیویک تایپ آر به خودی خود دارای طراحی رادیکال و خیره کننده‌ای است و این رینگ‌ها نیز زیبایی آن را دوچندان کرده‌اند. هوندا سیویک تایپ آر سفید رنگ با این رینگ‌ها به نوعی قصد ادای احترام به خودروهای مسابقه‌ای کلاسیک هوندا را دارد.

جیپ رنگلر روبیکان - این رینگ‌های ساده‌ جیپ شبیه به همان رینگ‌های پنج پره‌ی قدیمی هستند که سابقا در رنگلر استفاده می‌شدند، البته طرح آنها کمی تغییر یافته و گویی یک طرح جواهر گونه‌ از داخل رینگ استخراج شده است. به هرحال این رینگ‌ها کاملا در معرفی شخصیت جیپ رنگلر موفق عمل کرده‌اند: خودرویی با طرح قدیمی که برای حیات در عصر جدید بهینه سازی شده است.
جیپ رنگلر روبیکان – این رینگ‌های ساده‌ جیپ شبیه به همان رینگ‌های پنج پره‌ی قدیمی هستند که سابقا در رنگلر استفاده می‌شدند، البته طرح آنها کمی تغییر یافته و گویی یک طرح جواهر گونه‌ از داخل رینگ استخراج شده است. به هرحال این رینگ‌ها کاملا در معرفی شخصیت جیپ رنگلر موفق عمل کرده‌اند: خودرویی با طرح قدیمی که برای حیات در عصر جدید بهینه سازی شده است.

رینگ‌های پنج پره‌ی مکلارن 570S - مکلارن 570S از طرح بسیار متداول پنج پره استفاده می‌کند منتهی با ریزه کاری‌های انجام شده در این رینگ، طرح آن بسیار مدرن و شیک از آب درآمده است و در مقایسه با سایر طرح‌های پنج پره دوبل دارای طرح زیبا و قابل توجهی است.
رینگ‌های پنج پره‌ی مکلارن ۵۷۰S – مکلارن ۵۷۰S از طرح بسیار متداول پنج پره استفاده می‌کند منتهی با ریزه کاری‌های انجام شده در این رینگ، طرح آن بسیار مدرن و شیک از آب درآمده است و در مقایسه با سایر طرح‌های پنج پره دوبل دارای طرح زیبا و قابل توجهی است.

بی ام و M4 GTS - زیبایی این رینگ‌ها واقعا محصور کننده است. بی ام و در این مدل یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین رینگ‌های بازار را عرضه می‌کند. این رینگ‌ها به رنگ مسی رنگ آمیزی شده‌اند و کاملا با باطن خشن و وحشی M4 GTS همخوانی دارند. با دیدین این رینگ‌ها متوجه خواهید شد دیگر زمانی که طراحان بی ام و از طرح‌های محافظه کارانه استفاده می کردند به پایان رسیده است.
بی ام و M4 GTS – زیبایی این رینگ‌ها واقعا محصور کننده است. بی ام و در این مدل یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین رینگ‌های بازار را عرضه می‌کند. این رینگ‌ها به رنگ مسی رنگ آمیزی شده‌اند و کاملا با باطن خشن و وحشی M4 GTS همخوانی دارند. با دیدین این رینگ‌ها متوجه خواهید شد دیگر زمانی که طراحان بی ام و از طرح‌های محافظه کارانه استفاده می کردند به پایان رسیده است.

پورشه 911 GT3 RS - رینگ‌هایی که دارای پیچ مرکزی هستند بیشتر در خودروهای مخصوص پیست بکار می‌روند ولی در خودروهای جاده ای نیز بسیار جذاب هستند. رینگ‌های ۱۰ پره‌ پورشه نیز از این نوع رینگ‌ها بوده و قطعا جذاب ترین آنها است.
پورشه ۹۱۱ GT3 RS – رینگ‌هایی که دارای پیچ مرکزی هستند بیشتر در خودروهای مخصوص پیست بکار می‌روند ولی در خودروهای جاده ای نیز بسیار جذاب هستند. رینگ‌های ۱۰ پره‌ پورشه نیز از این نوع رینگ‌ها بوده و قطعا جذاب ترین آنها است.

لامبورگینی هوراکان - این رینگ‌ها با نام جیانو، یکی از دو نوع رینگی است که برای هوراکان قابل سفارش هستند. البته رینگ‌های جیانو در مقایسه با رینگ اسپرت استاندارد محبوبیت کمتری دارند. فروش کمتر این رینگ‌ها واقعا جای تاسف دارد چراکه نه تنها با طراحی بی همتای خود در جاده بسیار جلب توجه می‌کنند بلکه با ظاهر یک لامبورگینی همخوانی بیشتری نیز دارند.
لامبورگینی هوراکان – این رینگ‌ها با نام جیانو، یکی از دو نوع رینگی است که برای هوراکان قابل سفارش هستند. البته رینگ‌های جیانو در مقایسه با رینگ اسپرت استاندارد محبوبیت کمتری دارند. فروش کمتر این رینگ‌ها واقعا جای تاسف دارد چراکه نه تنها با طراحی بی همتای خود در جاده بسیار جلب توجه می‌کنند بلکه با ظاهر یک لامبورگینی همخوانی بیشتری نیز دارند.

رینگ‌های آلومینیومی نیسان ماکسیما - اگر قصد خرید نیسان ماکسیمای جدید را دارید، پرداخت ۹۰۰ دلار اضافی برای این رینگ‌های آلومینیومی کاملا ارزشش را دارد. با دریافت این رینگ‌های زیبا در نیسان ماکسیما متوجه خواهید شد که چرا در ابتدای مقاله گفتیم که در عصر طلایی طراحی رینگ‌ها بسر می‌بریم.
رینگ‌های آلومینیومی نیسان ماکسیما – اگر قصد خرید نیسان ماکسیمای جدید را دارید، پرداخت ۹۰۰ دلار اضافی برای این رینگ‌های آلومینیومی کاملا ارزشش را دارد. با دریافت این رینگ‌های زیبا در نیسان ماکسیما متوجه خواهید شد که چرا در ابتدای مقاله گفتیم که در عصر طلایی طراحی رینگ‌ها بسر می‌بریم.

 مرسدس می‌باخ - مرسدس می‌باخ خودروی بسیار قدرتمندی است اما این رینگ‌های زیبا به آن ظاهری آرام و سنگین بخشیده‌اند. حتی تا حد زیادی ظاهر می‌باخ را به مدل 600 پولمان افسانه‌ای شبیه کرده‌اند.
مرسدس می‌باخ – مرسدس می‌باخ خودروی بسیار قدرتمندی است اما این رینگ‌های زیبا به آن ظاهری آرام و سنگین بخشیده‌اند. حتی تا حد زیادی ظاهر می‌باخ را به مدل ۶۰۰ پولمان افسانه‌ای شبیه کرده‌اند.

دوج وایپر ACR - دوج وایپر ACR یک خودروی مسابقه‌ای است که برای تردد در خیابان‌ها ساخته شده است. قدرت و کارایی در تمامی بخش‌های این خودرو مشاهده‌ می‌شود و رینگ چرخ‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. این رینگ‌ها با طرح ساده‌ی هفت پر دوبل با اینکه خیلی خاص نیستند اما کاملا با ظاهر وایپر همخوانی دارند.
دوج وایپر ACR – دوج وایپر ACR یک خودروی مسابقه‌ای است که برای تردد در خیابان‌ها ساخته شده است. قدرت و کارایی در تمامی بخش‌های این خودرو مشاهده‌ می‌شود و رینگ چرخ‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. این رینگ‌ها با طرح ساده‌ی هفت پر دوبل با اینکه خیلی خاص نیستند اما کاملا با ظاهر وایپر همخوانی دارند.

شورولت کوروت Z06    شورولت کوروت - کوروت جدید را شاید نتوان زیباترین کوروت نامید، اما این مدل با یکی از زیباترین رینگ‌های موجود عرضه می شود. فقط کافی است برای دریافتن زیبایی این رینگ‌ها کوروت خود را به رنگ زرد و با رینگ‌های مشکی سفارش دهید تا خودرویی شبیه به کوروت‌ مسابقه‌ای C7.R دیتونا داشته باشید.
شورولت کوروت Z06 شورولت کوروت – کوروت جدید را شاید نتوان زیباترین کوروت نامید، اما این مدل با یکی از زیباترین رینگ‌های موجود عرضه می شود. فقط کافی است برای دریافتن زیبایی این رینگ‌ها کوروت خود را به رنگ زرد و با رینگ‌های مشکی سفارش دهید تا خودرویی شبیه به کوروت‌ مسابقه‌ای C7.R دیتونا داشته باشید.

/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل