اخبار مهم
Home / سبک زندگی / روش‌های ضخیم‌کردن موهای نازک و جلوگیری از ریزش مو (۳)
23916_810.jpg

روش‌های ضخیم‌کردن موهای نازک و جلوگیری از ریزش مو (۳)


متد ۳:برای ضخیم کردن موهای نازک از راه های زیر کمک بگیرید:


۱٫ از محلول‌های مخصوص رشد مو استفاده کنید

امروزه انواع محصولات مراقبتی ارگانیک و شیمیایی در بازار هم برای زنان و هم برای مردان موجودند که به وسیله آن‌ها می‌توان به ضخیم‌کردن موهای نازک و جلوگیری از ریزش موها کمک کرد.
  • برخی از این محصولات در بعضی از شامپوها موجودند و با هربار شامپو زدن روی رشد موها تاثیر می‌گذارند. برخی دیگر زمان‌بر بوده و لازم است که پس از مصرف، بسته به مدت درج شده روی محصول صبر کنید تا تاثیر خود را بگذارند. بهتر است قبل از مصرف این محصولات مطمئن شوید که کدام نوع مناسب موهای شماست.
  • قبل از استفاده از محصولات مراقبتی مو، ابتدا مقدار کمی از آن را روی قسمتی از سر امتحان کنید و در صورت نداشتن حساسیت به بقیه سر بمالید.


۲٫ موهای خود را اکستنشن کنید

اکستنشن تکه موهای طبیعی یا مصنوعی است که در اندازه‌های مختلف و با رنگ‌های متنوع در بازار موجود هستند و توسط آرایشگر به موهای فرد متصل می‌شوند.
  • اکستنشن مو هزینه زیادی دارد بنابراین قبل از انجام این کار اول تصمیم قطعی بگیرید و بعد بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • قبل از انجام اکستنشن حتما با یک یا دو آرایشگر در این زمینه صحبت کنید و سوالات خود را مطرح نمایید.
مدل اکستنشن، اکستنشن مژه، اکستنشن مو، هزینه اکشتنشن، موی اکستنشن، آموزش اکستنشن۳٫ از پرپشت کننده‌های فوری استفاده کنید

اسپری و کرم موهای رنگی متنوعی در بازار موجودند که با استفاده از آن‌ها می‌توان پوست سر را پوشانده و موها را پرپشت‌تر نشان داد. گزینه بعدی استفاده از Nanogen هاست. رشته‌های کوچک کراتین که به تارهای مو متصل شده و آن‌ها را پرپشت‌تر نشان می‌دهد و شستشوی آن‌ها نیز آسان است. این کار بسیار راحت‌تر از کاشت مو است.
تاپیک، پرپشت کردن مو، موی پرپشتف ضخیم کردن مو، ریزش مو، اسپری مو، کرم مو۴٫ آخرین راه، عمل کاشت یا پیوند مو است

عمل کاشت مو یا پیوند مو آخرین راه حل برای درمان نازکی، کم‌پشتی و کچلی در مردان و زنان است که البته بیشتر در میان مردان رواج دارد.
عمل پیوند مو در مطب و توسط پزشک متخصص انجام می‌شود. حتما قبل از انجام این‌کار با یک پزشک مجرب مشورت کنید و ببینید که آیا انجام این عمل برای شما مناسب است یا خیر.
تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی infdqa

می فایل