اخبار مهم
Home / فضای مجازی / رقابت زشت ترین مرد سال در زیمباوه +عکس
398535_474.jpg

رقابت زشت ترین مرد سال در زیمباوه +عکس

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی سایت خبری، در چهارمین رقابت زشت ترین مرد سال که در شهر کاراره که مرکز کشور زیمبابوه برگزار شد، «میلتون سِرِیِ» به عنوان نفر برنده و زشت ترین مرد کشورش در سال ۲۰۱۵ انتخاب شد، این مسابقه بصورت سالانه و با حضور ۳۵ شرکت کننده برگزار می شود که میلتون ۴۲ ساله و بیکار، از بردن جایزه ۵۰۰ دلاری این رقابتها بسیار خوشحال بود.

وی که چند دندان بیشتر ندارد، لباس پاره برتن کرد و ضرب و شتم زیادی را متحمل شد تا به این جایزه برسد، پس از ایستادن بر سکوی نخست گفت: «خدا را شکر می کنم برای نخستین بار در این مراسم که زیبایی را در زشتی می بینند، حضور یافتم.»

سِرِیِ که در میان شرکت کنندگان مورد توجه قرار گرفت و از انتخاب شدنش بسیار خوشحال بود، تاکید کرد: «از خدا برای برنده شدن در رقابتهای امسال متشکرم. من سال پیش نفر چهارم شدم و بسیار خوشحالم امسال جایزه نخست به من رسید.»

اما «ویلیام ماسوینو» که در سه دوره گذشته این مسابقات برنده شده بود، وقتی امسال صاحب این جایزه نشد، گریه کرد و این مسابقات را غیر منطقی خواند. او حتی اعلام کرد قضاوت در این مسابقات منطقی نبوده و باید دوباره در خصوص انتخاب زشت ترین فرد سال تصمیم گیری شود.

تصاویر این مسابقات را در زیر مشاهده می کنید:

رقابت زشت ترین مرد سال در زیمباوه +عکس

رقابت زشت ترین مرد سال در زیمباوه +عکس

رقابت زشت ترین مرد سال در زیمباوه +عکس

/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل