اخبار مهم
Home / اجتماعی / ربودن کارگر ساده برای اخاذی ۱۰۰ میلیون تومانی
374530_501.jpg

ربودن کارگر ساده برای اخاذی ۱۰۰ میلیون تومانی

به گزارش خبرنگار جامعه سایت خبری، عصر روز دوشنبه مرد جوانی در تماس با پلیس از شنیده شدن سر و صدا و صدای کمک خواهی مرد ناشناسی از طبقه دوم ساختمان‌شان خبر داد.

با حضور مأموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان در ساختمان پنج طبقه، آنها با ورود به واحد طبقه دوم با مرد دست و پا بسته ای در یکی از اتاق‌های خواب روبه رو شدند و پس از نجات مرد میانسال، دو نفر دیگر را که به طرز ماهرانه ای داخل کمد مخفی شده بودند، شناسایی و دستگیر کردند.

با انتقال دو متهم و مرد شاکی به کلانتری، مرد ۴۳ ساله به نام بهنام، مدعی شد دو مرد غریبه من را ربوده و چندین روز به بهانه دریافت پول از خانواده ام مرا شکنجه کردند.

 با ارسال پرونده به دادسرای امور جنایی صبح امروز با حضور شاکی و دو متهم تحقیقات از آنها آغاز شد.

مرد شاکی مدعی شد هفته گذشته یک خودرو ۲۰۶ مشکی رنگ در خیابان تهران پارس مقابل من توقف کرد و سه سرنشین آن به زور مرا داخل خودرو برده و چشم و دست و پایم را بستند. آنها مرا به یک خرابه منتقل کردند و چندین بار کتک زدند.

بعد از مدتی متوجه شدم که در خرابه‌های محله خزانه هستم. قصد ایجاد سر و صدا و کمک خواهی از اهالی را داشتم که آدم رباها مرا به خانه ای در محله ستارخان منتقل کردند. یکی از آدم رباها مدعی بود اگر از خانواده ام درخواست ۱۰۰ میلیون پول نکنم رنگ آزادی را نمی‌بینم.

من یک کارگر ساده بودم و ۱۰۰ میلیون را از کجا می آوردم؟ در این مدت از آدم رباها کتک می‌خوردم و نمی دانم چگونه ماموران سر رسیدند و مرا نجات دادند.

در ادامه یکی از متهمان به نام مهرداد در بازجویی‌ها مدعی شد ما مرد ۴۳ ساله را نربودیم. در این مدت از او به خوبی پذیرایی کردیم.

شاکی با یکی از دوستان ما به نام حمید، اختلاف مالی داشت که دوستمان از ما خواست چند روز بهنام را نگه داریم تا او بدهکاریش را بپردازد.

با اظهارات دو متهم با بررسی سوابق مشخص شد آنها دو سابقه محکومیت مواد مخدر دارند.

در حال حاضر دو متهم با دستور بازپرس سهرابی بازداشت شدند.

انتهای پیام/

می فایل