اخبار مهم
Home / سلامت / راهنمای استفاده و خرید استیک آلکالاین (فیلتر قلیایی کننده آب)
35596_460.jpg

راهنمای استفاده و خرید استیک آلکالاین (فیلتر قلیایی کننده آب)

براساس تحقیقات معتبر دانشگاهی، آب قلیایی ضامن حفظ سلامت بدن است.

این روزها به صورت مداوم در اخبار پزشکی و مجلات سلامت میخوانیم که اگر به زیبایی و سلامت خود اهمیت میدهید حتما به اندازه کافی آب بنوشید و البته آبی سالم و زلال. اگر از دستگاه تصفیه آب استیک آلکالاین استفاده کنید میتوانید آبی قلیایی بنوشید. اما شاید بپرسید، چرا قلیایی؟

براساس تحقیقات معتبر دانشگاهی، آب قلیایی ضامن حفظ سلامت بدن است. این آب با PH بالاتر از ۸ به عملکرد بهتر و سلامت دستگاه گوارش کمک می کند و OPR پایین تر این آب نسبت به آب شهری باعث ایجاد حالت آنتی اکسیدان در بدن می‌شود.

آنتی اکسیدان همانطور که از نامش مشخص است به موادی اطلاق می شود که حالت ضد اکسید کنندگی دارند. در واقع تجمع آب اسیدی باPH  پایین وORP بالا در بدن باعث اکسید شدن سلول‌ها می‌شود و سرطان یکی از عوارض تجمع این سلول‌ها است. بنابراین با نوشیدن آبی که به جای خاصیت اسیدی، قلیایی باشد در پیشگیری از این بیماری بسیار موثر است.


استیک آلکالاین (فیلتر قلیایی کننده آب) چیست؟


راهنمای استفاده و خرید استیک آلکالاین (فیلتر قلیایی کننده آب)


حالا که با فواید آب قلیایی آشنا شدیم، بد نیست کمی هم درباره استیک آلکالاین و فواید آن بدانیم. استیک آلکالاین یک فیلتر است، فیلتری قابل حمل که به راحتی میتوانید آن را داخل یک بطری نیم لیتری آب قرار دهید و خیالتان راحت باشد که این محصول بعد از گذشت ۱۵ دقیقه تا ۲ ساعت، یون فلزات قلیایی مانند منیزیم و کلسیم را به آب انتقال می‌دهد. این یون‌ها همان یون‌هایی هستند که سلامت را برای شما به ارمغان می‌آورند. بد نیست بدانید فلزات قلیایی باعث ایجاد تعادل اسید و باز در بدن می شوند.

در ضمن این فلزات، آب را یونیزه می‌کنند که باعث می‌شود هیدروژن فعال تولید شود. در بالا در مورد خواص آنتی اکسیدان آب قلیایی که در نتیجه استفاده از استیک آلاکالاین به دست می‌آید، توضیح دادیم. اما جالب است بدانید استیک آلکالاین در پیشگیری از بیماری‌های قلبی، فشارخون بالا، دیابت و پوکی استخوان هم موثر است.

در ضمن اگر نسبت به زیبایی خود حساس هستید و می‌خواهید پوستی جوان و زیبا داشته باشید، این محصول به کمک شما می‌آید چرا که با استفاده از این محصول آبرسانی بهتر و بیشتری به پوست‌تان خواهید داشت. همچنین استیک آلکالاین مانع از افزایش وزن شده و به بالا رفتن سطح انرژی بدنتان کمک می‌کند.

اگر در فکر خرید این محصول هستید بد نیست بدانید بطری ۰٫۵ لیتری را ۳۰۰ بار می‌توانید استفاده کنید (۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت) و بطری ۱٫۵ لیتری ۱۰۰ بار قابل استفاده است(بین ۶ تا ۸ ساعت). در صورتی که روزانه ۶ تا ۸ لیوان آب با استفاده از استیک آلکالاین مصرف کنید این محصول ۳ ماه برایتان کارایی خواهد داشت. بعد از این زمان فقط کافی است استیک آلکالاین را با آب و سرکه بشویید تا آماده استفاده مجدد شود.

تاییدیههای اخذ شده در رابطه با این محصول:

  • ایزو ۹۰۰۱
  • تاییدیه پژوهشگاه استاندارد
  • استیک آلکالاین در مجله علوم پزشکی
  • تاییدیه استاندارد اروپا (CE) محصولات نوترون
  • اهدا گواهینامه آکسفورد به گروه سلامت نوترون
  • تاییدیه آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت (آسا)

اگر به رغم همه این توضیحات باز هم برای خرید دستگاه استیک آلکالاین شک دارید برای دریافت مشاوره می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۰۱۶۵۸۵ تماس بگیرید. اما اگر تصمیم گرفتید این محصول را خریداری کنید با شماره های ۰۹۱۹۱۲۶۶۰۰۷ و ۰۹۱۲۴۰۹۱۹۵۱ تماس بگیرید.

)تحویل ۲۴ ساعته ارسال به تمام نقاط تهران به صورت رایگان(


می فایل