اخبار مهم
Home / فرهنگی / رادیو تهران مسابقه ویژه شهادت امام هادی (ع) را برگزار می‌کند
475447_227.jpg

رادیو تهران مسابقه ویژه شهادت امام هادی (ع) را برگزار می‌کند

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری، ساناز باقری، تهیه کننده برنامه ضمن اعلام این خبر گفت: در آستانه‌ی سالروز شهادت دهمین اختر تابناك آسمان امامت و ولایت حضرت امام علی النقی الهادی علیه‌السلام شبکه رادیویی تهران مسابقه رادیویی برگزار می کند.
 
ویژه برنامه مفتاح به صورت بسته های ۳۰ امتیازی، ۲۴ امتیازی، ۲۲ امتیازی و ۱۸ امتیازی پیش بینی شده است. مخاطبان با ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۰۹۵ با انتخاب یکی از بسته های دینی و فرهنگی با موضوع زندگینامه و نقش امام هادی (ع) در اندیشه مهدویت می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
 
وی افزود: هر بسته بخش های مختلف را شامل می شود، بسته ۳۰ امتیازی حاوی سوالات واژه شناسی، احکام و شهرستان های استان تهران است. در پرسش های بسته ۲۴ امتیازی ما تهران شناسی، شخصیت های تهران، ضرب المثل با محوریت اخلاق و زندگی شهروندی به کار رفته است.
 
به گفته این تهیه کننده، بازیگری، گزاشگر محله و پیام های اخلاقی و شهرندی انتخاب بسته ۲۲ امتیازی است. اما بسته ۱۸ امتیازی ما گزیده ای از یک فیلم و سریال همراه با خلاصه ای از فیلم و بیوگرافی عوامل برنامه ساز است. در ادامه نیز حجت الاسلام وحید زینی، کارشناس مذهبی برنامه متنی با مضمون ایام شهادت می خواند و سوالات بر این اساس پرسیده می شود.
 
برنامه مفتاح از شبکه رادیویی تهران کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است که یکشنبه و دوشنبه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۹ و ۲۰ دقیقه از موج اف. ام ردیف ۹۴ مگاهرتز پخش می شود.

انتهای پیام/


می فایل