اخبار مهم
Home / اجتماعی / دستگیری سارقان مسلح بانکی در تهران قبل از سرقت
463942_843.jpg

دستگیری سارقان مسلح بانکی در تهران قبل از سرقت

به گزارش گروه جامعه سایت خبری،صبح روز پنجم فروردین ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱۵ رازی ضمن گشت زنی در خیابان قزوین به داخل بانک سپه شعبه قزوین برای بازدید و سرکشی مراجعه که یکی از کارمندان بانک اعلام داشت دو پسر جوان به صورت مشکوک وارد بانک شده‌اند و به بهانه واریز وجه نقد پس از براندازی شعبه خارج شدند.
 
به دنبال اظهارات کارمند بانک و با توجه به حساسیت موضوع ماموران بلافاصله وارد عمل شدند و ابتدا حاشیه بانک را مورد بررسی قرار دادند که هر دو متهم را مشاهده کردند، سارقان با مشاهده پلیس متواری اما پس از چند دقیقه تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شدند.
 
در بازرسی بدنی از متهم ردیف اول که «حسام» نام داشت یک قبضه سلاح سرد کشف و متهم ردیف دوم به نام «پوریا» نیز یک افشانه دفاع شخصی بدون مجوز کشف شد.
 
هر دو متهم پس از دستگیری به کلانتری ۱۱۵ رازی منتقل و تحت بازجویی‌های پلیسی قرار گرفتند که در خلال تحقیقات پلیسی مشخص شد «حسام» سابقه دار بوده و چندین مورد سابقه محکومیت کیفری و سرقت‌های مختلف از جمله جرایم خشن دارد و «پوریا» نیز از سارقان حرفه‌ای مرکز پایتخت است.

سرهنگ صادق ضرونی رئیس کلانتری ۱۱۵ رازی با اعلام این خبر گفت: مته‌مان پس از تشکیل پرونده برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایمشان در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

انتهای پیام/

می فایل