اخبار مهم
Home / دسته‌بندی نشده / خرید از بانه
خرید از بانه

خرید از بانه

امروزه خرید از فروشگاههای اینترنتی در زندگی روزانه مردم به وضوح دیده میشود. از یک فروشگاه ساده اینترنتی تا مطرح ترین آنها همگی دارای خط مشی مشابهی هستند . خرید از بانه نیز از این قاعده مستثنی نیست.
و موضوعی که آنها را از هم متمایز میکند تنوع محصول،اعتبار،کیفیت محصولات و قیمت آنها میباشد.
فروشگاه بانه شاپ نیز جزو نخستین فروشگاههای اینترنتی کشور میباشد که ابتدا به نام سقزشاپ از سال ۱۳۸۸ شروع به فعالیت نموده است و سابقه ای ۸ ساله را در کارنامه خود دارد.
بانه شاپ در اولین سالهای فعالیت خود توانست به سرعت در سطح کشور مطرح شود و جایگاهی در میان خرید آنلاین داشته باشد.

فعالیت های بانه شاپ برای خرید از بانه

عمده فعالیتهای بانه شاپ در حال حاضر فروش محصولات عرضه شده در شهر مرزی بانه میباشد. که قیمتی به مراتب پایین تر نسبت به سراسر کشور دارا میباشد.
هر ساله بسیاری از هموطنان برای خرید از بانه به این شهر مسافرت میکنند. ازخرید لوازم خانگی،ال ای دی،تلویزیونهای سه بعدی و ۴کا ،موبایل،کولر گازی،ظرفشویی و لباسشویی گرفته تا وسایل جهیزیه
در شهر مرزی بانه میتوان با قیمت خیلی مناسب تهیه نمود.
امروزه بحث اعتماد از اولین اولویتهای خرید از اینترنت میباشد. همزمان با رشد فروشگاههای اینترنتی فروشگاه بانه شاپ نیز روز به روز نسبت به گستردگی فعالیتهای خود اقدام نموده است.
برای مثال در خرید آیفون۷ اولین فروشگاه آنلاین در سطح کشور میباشد که اقدام به فروش آنلاین آیفون و تحویل فوری آیفون۷ نموده است.
در این راستا بانه شاپ برای کسانی که قصد خرید از بانه را دارند محصولات پر فروش شهر بانه را در سایت خود قرار داده است که خریدار با انتخاب محصول مورد نظر خود و همچنین ویژگیها و شرایط آن که در سایت فروشگاه درج شده است کالای دلخواه خود را سفاش داده
و کالا توسط پیک بانه شاپ ارسال و در محل تحویل خریدار میگردد و همزمان نیز تسویه در محل توسط بانه شاپ برای سهولت در خرید اینترنتی
قرار داده شده است.
همچنین تخفیف هایی که توسط بانه شاپ به صورت روزانه در سایت در نظر گرفته میشود از بخشهای پرطرفدار سایت بانه شاپ میباشد.