اخبار مهم
Home / فضای مجازی / خانه‌ای کوچک برای خلوت‌های خودخواسته + تصاویر
resized_396240_154.jpg

خانه‌ای کوچک برای خلوت‌های خودخواسته + تصاویر

به گزارش گروه فضای مجازی سایت خبری، Escapehomes، گروه طراحی فعال در “ویسکانسین” ایالات متحده، طرحی جدید برای خانه‌ای کوچک و زیبا ارائه کرده است. این فضای دنج و راحت برای استفاده‌ یک نفر طراحی شده و دارای همه‌ امکانات لازم است.

این خانه که “ویستا” (Vista) نام دارد، به عنوان “خانه‌ شخصی” معرفی شده است. اما دلیل این نام‌گذاری را از زبان “دن دوبروولسکی” (Dan Dobrowolski) بنیان گذار این شرکت می‌شنویم:

“همانطوری که هر فرد یک کامپیوتر یا میز شخصی دارد، این خانه نیز مختص اقامت یک نفر طراحی و با تمامی امکانات مورد نیاز ارائه شده است. فضایی شخصی برای انجام فعالیت‌های شخصی”

پنجره‌های آشپزخانه هم نور کافی را به محیط وارد می‌کنند و هم نقشی مهم در دل‌باز شدن هر چه بیش‌تر فضای درونی این خانه ایفا می‌کنند.

وسعت این خانه ۱۴.۸۸ متر مربع و طول آن ۶ متر است. در ساخت بخش بیرونی آن از چوب درخت سرو، فولاد و پنل‌های حفاظتی استفاده شده است. بخش درونی آن نیز دارای فضای خواب، یک آشپزخانه‌ی کوچک، حمام با دوش، یک میز ناهارخوری کوچک و فضاهای متنوع طبقه‌بندی شده برای قرار دادن وسایل است.

به دلیل وسعت اندک، تمام همّ و غمّ تیم طراحی، ارائه‌ فضایی بهینه شده بوده است، به طوری که حتی از کم‌ترین فضاهای ممکن نیز بهترین استفاده شده و در عین حال حالت دنج و راحتی محیط نیز محفوظ باقی بماند. به عنوان نمونه تلویزیون به موازات پنجره و در فضایی کوچک جاسازی شده و جای کمی را اشغال کرده است.

و اینجا هم کارخانه و محل ساخت این خانه‌های نقلی و بامزه است.
و اینجا هم کارخانه و محل ساخت این خانه‌های نقلی و بامزه است.

/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل