اخبار مهم
Home / سیاسی / حضور پزشکیان و نقوی حسینی در مجلس دهم
400150_769.jpg

حضور پزشکیان و نقوی حسینی در مجلس دهم

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی سایت خبری، در اطلاعیه شماره ۸۸ ستاد انتخابات کشور آمده است:
در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک آقای سید حسین نقوی حسینی از مجموع ۱۹۴۸۶۶ آرای صحیح با کسب ۹۵۱۴۴ رای به مجلس راه یافت.
در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، از مجموع ۷۲۱۱۳۳ آرای صحیح، آقای مسعود پزشکیان با کسب ۲۶۱۶۰۵ رای و احمد علیرضابیگی با کسب ۲۳۵۳۱۴ رای به مجلس راه یافتند و آقای محمدحسین فرهنگی با کسب ۱۴۳۳۷۹ رای و خانم زهرا ساعی با کسب ۱۴۴۳۸۴ رای و آقایان علیرضا منادی سفیدان با کسب ۱۱۳۷۴۸ رای و محمداسماعیل سعیدی با کسب ۱۰۵۳۲۹ رای و میرعلی اصغر الموسوی با کسب ۱۰۲۲۵۵ رای و سید محمدرضا میرتاج الدینی با کسب ۹۸۵۶۲ رای و شهاب الدین بی مقدار ا کسب ۹۶۲۸۱ رای و عباس عباس زاده با کسب ۸۸۸۵۵ رای به مرحله دوم راه یافتند.
در حوزه انتخابیه بجنورد و مانه و سملقان و جاجروم و گرمه و راز و جرگلان، از مجموع ۲۶۰۳۷۱ آرای صحیح، آقایان علی اکبری با کسب ۱۰۳۰۴۶ رای و علی قربانی با کسب ۹۹۲۰۴ رای به مجلس راه یافتند.
در حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گنیشان از مجموع ۱۳۱۶۸۰ آرای صحیح آقایان رامین نورقلی پور با کسب ۳۲۵۶۵ رای و رحمت الله جلالی میان دره با کسب ۲۴۷۳۳ رای به مرحله دوم راه یافتند.
در حوزه انتخابیه اسدآباد اکبر رنجبرزاده از مجموع ۵۲۴۳۸ آرای صحیح، با کسب ۱۹۴۳۰ رای به مجلس راه یافت.
در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه، آقای علی بختیاری از مجموع ۷۷۴۴۰ آرای صحیح با کسب ۲۱۵۷۳ رای به مجلس راه یافت.
در حوزه انتخابیه فریدن، چادگان فریدون شهر، بویین و میاندشت آقای اکبر ترکی از مجموع ۸۷۰۰۴ آرای صحیح با کسب ۲۲۵۳۶ رای به مجلس راه یافت.
در حوزه انتخابیه کهگیلویه بهمئی، چرام و لنده آقای عدل هاشمی پور از مجموع ۱۳۶۵۱۸ آرای صحیح با کسب ۵۸۹۹۵ رای به مجلس راه یافت.
انتهای پیام/

می فایل