اخبار مهم
Home / سبک زندگی / جدیدترین و زیباترین نمونه‌های آویز در اتاق کودک (آویز در نمدی)
54163_152.jpg

جدیدترین و زیباترین نمونه‌های آویز در اتاق کودک (آویز در نمدی)

تزیین سیسمونی اتاق نوزاد یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهای دنیاست. 
تصور کنید وارد اتاقی بشوید و انواع لباس و کفش و جوراب‌هایی در اندازه‌های کوچک و مینیاتوری، عروسک‌ها و اسباب‌ بازی‌های رنگارنگ و متنوع، سرویس خواب رنگی و بامزه و … را یک جا ببینید، حتی تصورش هم جالب و لذت‌بخش است. 
یکی از آیتم‌های تزیینی نسبتا جدیدی که مدتی است در اغلب اتاق‌های کودکان چه دختر و چه پسر می‌بینیم، تزیینات نمدی هستند. تزیینات ساده و رنگارنگی که با استفاده از پارچه‌های نمدی رنگارنگ و با استفاده از هنر خیاطی و عروسک‌دوزی تهیه می‌شوند و جلوه‌ای خاص و زیبا به اتاق کودکان می‌بخشند. 
از جمله تزیینات نمدی که قبلا در سایت infdqa به شما ارائه داده شده می‌توان به انواع حلقه در اتاق کودک (حلقه اسم نمدی) و مدل‌های جدید پادری نمدی اشاره کرد که می‌توان از آن‌ها برای تزیین سیسمونی و اتاق نوزاد ایده گرفت و استفاده کرد.
این بار اما قصد داریم نمونه‌هایی بسیار زیبا و شاد از انواع آویز در و دیوار اتاق کودک که همگی از جنس پارچه‌های نمدی هستند را به شما نشان دهیم تا از آن‌ها ایده گرفته و دست به کار شوید و با چند تکه پارچه نمدی رنگارنگ، نخ و سوزن این آویزهای زیبای نمدی را تهیه کنید و اتاق کودک خود را با آن‌ها تزیین کرده و یا به کودکانی که دوستشان دارید هدیه دهید.

آویز در نمدی، آویز در اتاق خواب کودک  آویز در نمدی، آویز در اتاق خواب کودم، آویز دیواری نمدی   آویز در نمدی، آویز در اتاق خواب کودک

تزیینات نمدی، آویز در نمدی، آویز در اتاق نوزاد   آویز در اتاق خواب کودک، آویز در نمدی  آویز نمدی در اتاق خواب، آویز نمدی در اتاق کودک، تزیینات نمدی سیسمونی
آویز سقفی نمدی، آویز در نمدی، آویز دیواری نمدی   تزیینات نمدی، تزیین سیسمونی نوزاد، تزیین در اتاق خواب کودک  آویز در اتاق کودک، تزیینات نمدی
همان‌طور که دیدید طرح، نقش و رنگ برای تهیه انواع آویز در نمدی بسیار زیاد است و شما می‌توانید هر الگویی از المان‌های طبیعی، شخصیت‌های کارتونی، حروف اسم کودک، تاریخ تولد و … را تهیه کرده و با صبر و حوصله آن‌ها را بدوزید و از یک ریسمان رد کرده و یک آویز در نمدی زیبا و منحصر به فرد تهیه کنید.  
شاید فکر کنید که تهیه یک چنین چیزی، وقت‌گیر و پیچیده است و بهتر است به یک فروشگاه مراجعه کرده و طرح مورد نظر خود را خریداری کنید اما بهتر است این نکته را فراموش نکنید که هنر دست همیشه از جایگاه بالاتری نسبت به محصولات بازاری برخوردار است و به جز این، شما بدون محدودیت می‌توانید طرح‌ها و رنگ‌های مورد علاقه خود را تهیه کنید. 
امیدواریم از این نمونه‌ها ایده گرفته و بتوانید انواع تزیینات نمدی زیبا و خلاقانه منحصر به خودتان را تهیه کنید.  
تهیه و گردآوری: مجله اینترنتی infdqa

می فایل