اخبار مهم
Home / سبک زندگی / جدیدترین و زیباترین مجموعه طراحی ناخن ولنتاین
61646_799.jpg

جدیدترین و زیباترین مجموعه طراحی ناخن ولنتاین

روز ولنتاين، روز عشق يا روز عشاق، هر ساله در روز ۱۴ فوريه در اکثر کشورهاي جهان به روش‌هاي کم‌وبيش مشابهي جشن گرفته مي‌شود. سابقه تاريخي روز والنتاين به جشني که به افتخار قديس والنتين در کليساهاي کاتوليک برگزار مي‌شد، باز مي‌گردد.
 روز والنتين برگرفته از سنن روم باستان و مسيحيت مي‌باشد اما مدتي‌ است اين روز زيبا، در کشور ما نيز به نحوي جشن گرفته مي‌شود و عشاق در هر سن و سالي براي بزرگداشت مقام عشق، کادويي به معشوق يا دوست خود تقديم مي‌کنند.
معمول است که در اين روز انواع عروسک‌هاي خرس ولنتاين در اندازه‌هاي مختلف، جعبه‌هاي پر از شکلات، قلب‌هاي پارچه‌اي يا نمدي، شمع، گل رز و … هديه داده شود. همچنين بسياري از افراد کارت پستال‌هاي دست ساز يا حاضري تهيه کرده و جملات عاشقانه روی آن‌ها مي‌نويسند و به کسي که دوستش دارند تقديم مي‌کنند. در کشورهای اروپایی و آمریکایی دادن شکلات به عنوان هدیه روز والنتین از شهرت خاصی برخوردار است. تزیین شکلات و پختن انواع آن نیز از آداب این روز به شمار می‌رود.
پوشيدن لباس‌هايي با تم رنگي قرمز، مشکي، سفيد و صورتي يکي ديگر از کارهايي است که افراد در مهماني‌هاي مخصوص شب ولنتاين انجام مي‌دهند. همچنين دخترها و خانم‌هاي با ذوق و سليقه،اقدام به طراحی ناخن‌هاي خود با همين تم رنگي، و با طرح‌هایی شبیه قلب و … مي‌کنند.
شايد بتوان گفت طراحي ناخن ولنتاين که به صورت قلب‌هاي قرمز و صورتي و … انجام مي‌شود يکي از محبوب‌ترين طراحی‌ها براي ناخن است که شما در ايام ديگر سال نيز مي‌توانيد آن را انجام دهيد چون هميشه زيباست.
از آنجا که تا روز ولنتاین چیزی باقی نمانده و احتمالا شما از الان به فکر آماده‌شدن برای این جشن زیبا و رومانتیک هستید، مجموعه بسیار زیبایی از انواع طراحی ناخن ولنتاین را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید از ان‌ها ایده گرفته و ناخن‌های خود را به زیبایی هر چه تمام‌تر دیزاین کنید.

زیباترین و جدیدترین مجموعه طراحی ناخن ولنتاین:

گردآوری: مجله اینترنتی infdqa

می فایل